Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 194940
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395 17:6
تعداد بازدید : 317

صبر و فداکاری جانبازان و خانواده عزیز آنان بی نظیر است

جانبازان و بویژه همسران فداکارشان، ایثار بسیار زیادی را کرده اند و بدون تردید از اجر و ثواب اخروی برخوردار خواهند بود.
رئیس جمهور گفت: همواره از دیدار و گفت وگو با جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگران و شهدا، روحیه و انرژی می گیریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی به نقل از روزنامه کیهان، حسن روحانی رئیس جمهور چهارشنبه شب در دیدار با محمدرضا نصری جانباز 70 درصد دفاع مقدس، با اشاره به صبر و فداکاری بی نظیر جانبازان و خانواده عزیز آنان، اظهار داشت: جانبازان و بویژه همسران فداکارشان، ایثار بسیار زیادی را  کرده اند و بدون تردید از اجر و ثواب اخروی برخوردار خواهند بود.
رئیس جمهور رسیدگی بیش از پیش به خانواده معظم شهدا و جانبازان را مورد تأکید قرار داد و گفت: نسبت به خانواده هایی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی های فراوانی را تحمل کرده اند، همه وظیفه داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم.
در این دیدار محمدرضا نصری جانباز 70 درصد و خانواده وی ضمن ابراز خوشحالی از حضور رئیس جمهور در منزل شان، در فضایی صمیمی و دوستانه با رئیس جمهور گفت وگو کردند.
محمدرضا نصری سال 1359 و اوایل جنگ تحمیلی در منطقه کردستان و در سن 20 سالگی بر اثر انفجار مین به درجه جانبازی نائل آمده است.
رئیس جمهور در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس جمهوری در امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری را به این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس تقدیم کرد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :