Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195028
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395 16:49
تعداد بازدید : 260

رکورد تعمیر شناور توسط ایرانی ها در خلیج فارس شکسته شد

در زمینه تعمیرات کشتی به درجه بالایی از تجربه و خبرگی رسیده ایم. مدیرعامل شرکت تعمیرات کشتی پرشیا هرمز از تعمیر ۴۸ فروند شناور در نیمه نخست امسال و ثبت رکود در بخش دریایی منطقه خلیج فارس خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ حمید جمالی جمال آبادی اظهار کرد: از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه با انجام "گریت بلاست" و رنگ آمیزی انبارهای چهار فروند کشتی فله بر پاناماکس هر یک در مدت 10 روز رکورد دار منطقه خلیج فارس بودیم، اظهار کرد: یکی از اهدافی که پیگیری می کنیم ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از خروج ارز از کشور است، در این راستا سال گذشته موفق شدیم از خروج 800 میلیارد ریال ارزجلوگیری کنیم.

وی تصریح کرد: طی چند روز آینده اورهال سیستم رانش یک فروند یدک کش (با قدرت 3300 کیلو وات) برای اولین بار در کشور به پایان می رسد و شناور آب اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه سیستم مذکور از نوع ترکیبی و ساخت شرکت شاتل(SCHOTTEL) آلمان است یادآور شد: پیش از این شناورهای مجهز به این نوع سیستم پیشرانه برای انجام تعمیرات زیرآبی و سرویس و بازرسی موتور سیستم رانش خود به یارد های جنوبی خلیج فارس اعزام می شدند.

جمالی جمال آبادی تاکید کرد: اکنون در زمینه تعمیرات کشتی به درجه بالایی از تجربه و خبرگی رسیده ایم و با این پیش نیاز، آماده مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی هستیم.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :