Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195037
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395 19:37
تعداد بازدید : 293

ایران کشور قدیمی با تمدن تاریخی است

ایران کشوری با تمدن تاریخی است و در میان رسانه های چین دارای وجهه خوبی از نظر تاریخی است.
نشست خبری خبرنگار روزنامه ون هویی کشور چین با موضوع «نقش رسانه در توسعه روابط ایران و چین» در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم؛  هو آسون رئیس دفتر روزنامه ون هویی کشور چین در نشست عصر امروز در نمایشگاه مطبوعات با موضوع «نقش رسانه در توسعه روابط ایران و چین» ضمن ابراز خوشحالی از گسترش این روابط اظهار کرد: در سالهای اخیر شاهد افزایش روابط میان دو کشور بودیم اما این روابط از سرعت نسبتا کمی برخوردار است و این به دلیل عدم شناخت کافی میان دو کشور است. 

وی خاطرنشان کرد: ایران کشور قدیمی با تمدن تاریخی است و در میان رسانه های چین دارای وجهه خوبی از نظر تاریخی و فرهنگی است؛ البته برخی از مردم چین ایران را به درستی نمی شناسند و این به دلیل عدم شناخت آنها از کشور ایران است. 

خبرنگار روزنامه ون هویی کشور چین تصریح کرد: در دولت کنونی شاهد گسترش همکاریهای دو کشور بودیم و توافقنامه های زیادی میان رئیس جمهورهای این دو کشور به امضا رسید. 

وی افزود: در رسانه ها باید حقایق بازگو شود اما متاسفانه خبرنگاران کمتر به این موضوع توجه دارند. رسانه باید به وظیفه اصلی خود که آگاهی بخشی حقایق در میان مردم است به بهترین نحو عمل کند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :