Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195151
تاریخ انتشار : 17 آبان 1395 15:54
تعداد مشاهدات : 318

75 تن مواد مخدر، امسال در سیستان وبلوچستان کشف شد

کشف این مقدار مواد مخدر در طول سالهای بعد از انقلاب در استان بی سابقه بود.
 فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: با انهدام 75 باند مواد مخدر و دستگیری سه هزار و 168 قاچاقچی از ابتدای امسال تاکنون 75 تن مواد مخدر و 76 قبضه سلاح به همراه چهار هزار تیر فشنگ جنگی کشف شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایرنا؛  سردار حسین رحیمی  با بیان اینکه اولویت پلیس در سیستان وبلوچستان مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر است اظهار داشت: کشف این مقدار مواد مخدر در طول سالهای بعد از انقلاب در استان بی سابقه بود.
وی با بیان اینکه در این مدت 75 باند موادمخدر نیز در سیستان وبلوچستان منهدم شده است گفت: سه هزار و 168 نفر از اعضای باند مواد مخدر در استان در این مدت دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
وی تصریح کرد: انهدام سه کارگاه تولید مواد مخدر شیشه در زاهدان نشان می دهد که مراکز تولید مواد مخدر مصنوعی به ویژه شیشه که آثار تخریبی فراوانی بر جسم و روح فرد معتاد می گذارد در حال توسعه است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان کشف 76 قبضه سلاح جنگی و حدود چهار هزار تیر فشنگ جنگی از قاچاقچیان مواد مخدر را از دیگر فعالیت های امسال این نهاد برشمرد.
سردار رحیمی با اشاربه به مبارزه پلیس با خرده فروشان مواد مخدر در سیستان وبلوچستان گفت: در این مدت 64 باب منزل مسکونی که در استان اقدام به خرده فروشی مواد مخدر می کردند بر اساس قانون پلمب شدند.
وی ادامه داد: در این راستا هزار و 400 خرده فروش موادمخدر نیز در استان دستگیر شدند.
وی خاطر نشان کرد: افتخار پلیس در سیستان و بلوچستان علاوه بر مبارزه با باندهای بزرگ مواد مخدر نا امن کردن فضا برای خرده فروشان مواد افیونی است.
وی از همکاری بسیار خوب مردم سیستان و بلوچستان در مبارزه با مواد مخدر قدردانی کرد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :