Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195256
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395 17:29
تعداد مشاهدات : 373

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش

حضور ناوگروه های ما در آب های آزاد نشان دهنده اقتدار ایران است

حضور ناوگروه ۴۴ در اقیانوس و آب های آزاد نشان دهنده اقتدار نیروی دریایی ارتش ایران است.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه کیهان؛  فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: حضور ناوگروه ۴۴ در اقیانوس و آب های آزاد نشان دهنده اقتدار و عظمت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره آخرین وضعیت ناوگروه ۴۴ گفت: این ناوگروه بعد از عزیمت به خلیج عدن و انجام ماموریت در آنجا به سمت تانزانیا حرکت کرد و سه روز در آنجا ماند.
دریادار سیاری افزود: در حال حاضر این ناوگروه در مرز موزامبیک قرار دارد و پس از آن به مرز آفریقای جنوبی خواهد رسید که امیدواریم با مناسب بودن شرایط دریا بتواند در بندر آفریقای جنوبی پهلو بگیرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره اهمیت ماموریت های این ناوگروه عنوان کرد: ماموریت ناوگروه ها در آب های آزاد در خلیج عدن به دلیل برقراری امنیت اهمیت زیادی دارد.
وی ادامه داد: ماموریت دیگر این ناوگروه در شمال اقیانوس هند است که مربوط به امنیت جمهوری اسلامی ایران می شود.
به گزارش مهر، دریادار سیاری تصریح کرد: وقتی یک ناوگروه در اقیانوس و آب های آزاد حضور پیدا می کند، نشان دهنده توانمندی های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که می تواند در آب های آزاد دنیا پرچم خود را به اهتزاز درآورند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: این امر باعث پیوند بهتر با کشورهای منطقه، جلوگیری از ایران هراسی، به دنبال داشتن پیام صلح و دوستی و شناخت فرهنگ جمهوری اسلامی ایران است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :