Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195416
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395 17:55
تعداد مشاهدات : 446

حمیدرضا موحد، مدیرعامل شرکت فراپل جم

تولید رزین های با کیفیت برای اتصالات کامپوزیتی و مخازن فایبرگلاس

رزین های کامپوزیتی نیاز صنایع گوناگونی از جمله لوله سازی و پوشش های سطحی تولید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایران توانا، شرکت فراپل جم تولید کننده رزین، توانسته است با تولید رزین های کامپوزیتی نیاز صنایع گوناگونی از جمله لوله سازی و پوشش های سطحی را تامین کند.
 حمیدرضا موحد مدیرعامل شرکت فراپل جم به تولید و تجاری سازی فرآورده های رنگی با بهره گیری از فناوری پیشرفته اشاره کرد و افزود: این شرکت به عنوان یکی از توانمند ترین تولید کننده های رزین های پلی استر غیر اشباع و اپوکسی و وینیل استر در کشورمان فعالیت می کند.
 این فعال فناور افزود: این شرکت با راه اندازی واحد طراحی توانسته است رزین های پلی استری غیر اشباع و رزین ونیل استر را بر پایه فنل A و رزین نیل استر را بر پایه نوالاک در کشور تولید کند.
 موحد به حضور تولیدات این شرکت در عرصه بین المللی اشاره کرد و گفت: محصولات این شرکت تحت نام تجاری فراپل به کشورهای مختلفی در خاورمیانه، کشورهای مشترک المنافع آسیای میانه و اروپا صادر می شوند.

این فعال فناور به کاربردهای متنوع این رزین ها در صنایع گوناگون از جمله کامپوزیتی افزود: تولیدات رزین در صنایع مختلفی مانند لوله سازی، کف پوش، سنگ مصنوعی، مجسمه سازی، تولید مخازن آب و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند.

وی ادامه داد: محصولات این شرکت در محصولات متنوعی چون اتصالات فایبرگلاس، مخازن ذخیره آب و مواد شیمیایی، سنگ مصنوعی، شناورسازی، قطعات پالایشگاهی و ایزولاسیون مخازن پالایشگاهی کاربرد دارند و در بیش از ۱۰۰ گرید تخصصی به کار برده می شوند.

مدیرعامل فراپل جم، کسب استانداردهای جهانی در تولید لوله و مخازن فایبرگلاس را یکی دیگر از دستاوردهای این شرکت فناور عنوان کرد و افزود: این شرکت توانسته است با رزین های بهداشتی لوله ها و مخازن فایبر گلاس را تولید کند که تاییدیه های بهداشتی را در انتقال و نیز نگهداری آب آشامیدنی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کرده اند.






نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :