Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195446
تاریخ انتشار : 20 آبان 1395 15:12
تعداد مشاهدات : 298

سرلشکر باقریف رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

توان موشکی ما سال به سال بیشتر می شود

اقتدار موشکی ما امروز قابل قیاس با دوران دفاع مقدس و حتی قابل قیاس با سال گذشته هم نیست.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اقتدار موشکی ما امروز قابل قیاس با دوران دفاع مقدس و حتی قابل قیاس با سال گذشته هم نیست و سال به سال بیشتر می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از شبکه خبر،  سردار سرلشکر محمد باقری در پنجمین سالگرد شهادت سرلشکر پاسدار حسن تهرانی مقدم افزود: حرکت ما آنقدر پرشتاب است که همه سران کفر که سیستم ضدموشکی طراحی می کنند و اسم های دهان پرکن بر آن می گذارند نتوانسته اند در سرعت، قدرت و فراگیری موشک های ما غلبه کنند.
وی افزود: خدا را شاکریم که با حمایت های فرماندهی معظم کل قوا پیشرفت های موشکی ما به جایی رسیده است که دشمنان نمی توانند تصمیمی به تجاوز گیرند.
سرلشکر باقری گفت: هرچند که دشمن دیوانه و نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی آن طور که می گویند چند بار تا پای دستور جنگ رفت اما در آخرین لحظات او را نصیحت کردند که جنگ برای او عاقبت خوشی نخواهد داشت.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: جنگ با جمهوری اسلامی ایران پایانش معلوم نیست و دشمن، ذلیلانه شکست را خواهد پذیرفت.
سرلشکر باقری گفت: مگر اسرائیل در جنگ 33 روزه آرام نشست؟ آنها از 700 هواپیمای جنگی و بالگرد و گلوله های توپخانه و نیروی زمینی، هوایی و دریایی اش استفاده کرد اما بر گروهی چریکی ناکام شد و فقط توانستند قدری از ساختمان های مردم بی دفاع را در بیروت منهدم کنند.
وی گفت: بالاترین خسارتی که بر حزب الله در این جنگ وارد شد این بود که فقط یک فرمانده گروهان را توانستند به شهادت برسانند.
سرلشکر باقری افزود: حزب الله هر روز موشک هایش را با دقت بیشتر به کار برد و رژیم صهیونیستی فردی به نام ویگوگراد را مسئول بررسی کرد و او پس از دو سال بررسی گفت که اسرائیل شکست خورده است و نباید وارد این جنگ می شد.
وی گفت: این نتیجه جنگ با یکی از همیاران جمهوری اسلامی ایران است و کار شهید تهرانی مقدم برکاتش تا ابد باقی است.

و او سیستم موشکی را طراحی کرد که دشمن با همه توانش نمی تواند بر آن غلبه کند.
سرلشکر باقری با قدردانی از تلاش صنعت موشکی وزارت دفاع و نیروی هوا و فضا افزود: این فرد جدیدی که اکنون در آمریکا به صحنه قدرت آمد در دوره تبلیغات حرف های بلندتر از دهانش می زد و می گفت که اگر من بودم در زمان برخورد با ملوانان، فلان کار را می کردم.
وی گفت: تهدید جمهوری اسلامی ایران در تنگه هرمز و خلیج فارس به شوخی می ماند و همانند این اقتدار موشکی در دریا پدافند، توان نیروی قدس و صحنه های نهضتی وجود دارد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه محور مقاومت روز به روز قوی تر شده است افزود: آیا ما همواره درکنار مدیترانه حضور داشته ایم که امروز داریم؟
سرلشکر باقری گفت: بدون اینکه لشکری ببریم حرف اول را در سوریه و عراق، رزمندگانی می زنند که تحت حمایت و آموزش شهید تهرانی مقدم ها هستند.
وی افزود: ما در نسلی قرار گرفته ایم که اتفاقات هزار ساله را در دوره کوتاه 10، 20 ساله می بینیم و از آینده باکی نداریم و افق آینده کاملاً روشن و مسیر اقتدار جمهوری اسلامی ایران و روند رو به ذلت دشمنان ما کاملاً شفاف است.
سرلشکر باقری گفت: جمهوری اسلامی ایران بدون هیچ چشم داشتی به یک وجب از خاک همسایگان و کشورهای منطقه، منافع خود و اسلام را دنبال خواهد کرد و با رعایت همه مبانی به مستضعفان و ستمدیدگان در برابر تروریسم کمک می کنیم و به این همکاری و کمک افتخار می کنیم.
وی افزود: نیروهای مسلح در اداره کشور مسئولیتی ندارند اما از مقامات عزیز کشورمان می خواهیم و آنها را تشویق و ترغیب می کنیم تا این راه نورانی را در پیش گیرند و بهتر از گذشته در این مسیر حرکت کنند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی تأکید دارند به این معناست که توطئه دشمن را در نظر دارند و خداوند، نعمت را بر ملت ما تمام کرده است و آنچه را که خود داریم نباید از بیگانه تمنا کنیم.
سرلشکر باقری با موقعیت ژئوپولیتیک جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: مگر کارهای جا مانده در کشور از ساخت موشک سخت تر است.
وی گفت: امیدواریم خداوند به مسئولان درایت بدهد تا بیش از گذشته در این مسیر گام بردارند و بتوانند مشکلات اساسی مردم را در این کشور شهدا و امام زمان (عج) برطرف کنند.
سرلشکر باقری افزود: باید دست به زانوی خود بگیریم و بر قدرت الهی و شهدا اتکا کنیم و مطمئن باشیم خداوند این نصرت را به همه ما عنایت خواهد کرد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :