Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 196278
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395 16:5
تعداد مشاهدات : 553

محمدعلی جعفرزاده، مدیر فولادسازی شرکت فولاد آلیاژی ایران

ایران موفق به تولید شمش 1/7 تنی با طول ۳ متر شد

این طراحی و تولید برای اولین بار در کشور و حتی خاورمیانه در طول بهره برداری از این شرکت است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه کیهان؛ مدیر فولادسازی شرکت فولاد آلیاژی ایران از طراحی و تولید شمش هایی با وزن 1/7 تنی و با طول سه متر خبر داد و گفت: این طراحی و تولید برای اولین بار در کشور و حتی خاورمیانه در طول بهره برداری از این شرکت است.

محمدعلی جعفرزاده افزود: در این رابطه سفارش قالب های مربوطه به شرکت سازنده داخلی داده شد که پس از ساختن قالب ها و کنترل ابعادی و کیفیت سطحی آن شرایط ریخته گری مهیا شد.
وی افزود: فولاد آلیاژی ایران به دلیل لزوم کاهش هزینه ها در تمامی خطوط تولیدی شرکت، برنامه های کوتاه مدت و درازمدت و اهداف از پیش تعیین شده مطالعات خود را در تمامی واحدها تدوین کرده است.
مدیر فولادسازی شرکت فولاد آلیاژی ایران اظهار داشت: از جمله اهداف این پروژه را می توان تسهیل در فرآیند نورد فولادهای ابزار سردکار و تغییر مسیر شارژ شمش های تولیدی از کوره های چاهی به کوره گامی و کاهش گاز مصرفی کوره و افزایش بازدهی محصولات نورد شده و همچنین کاهش هزینه های مربوط به آماده سازی در واحد ریخته گری شمش را نام برد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :