Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 196295
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395 17:7
تعداد مشاهدات : 318

تنها کسی که توانست در برابر استکبار بایستد امام خمینی(ره) بود

ریکاردو فلورس: تنها کسی که توانست در برابر ظلم و استکبار بایستد امام خمینی(ره) بود.

تشرف یافته به مذهب شیعه از کشور پرو گفت: تنها کسی که توانست در برابر ظلم و استکبار بایستد امام خمینی(ره) بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل ازخبرگزاری فارس،  مهندس ریکاردو(محمدمهدی) فلورس ظهر امروز در حاشیه همایش ائمه جمعه و جماعات، هیات امناء مساجد و فرماندهان پایگاه های مقاومت در بوشهر، اظهار داشت: 500 سال پیش انگلیسی ها و پرتغالی ها با سلیب و شمشیر وارد قاره ما شدند و تمام ثروت ها، طلا و نفت ما را به یغما بردند.

فلورس با اشاره به اینکه کشور پرو تاریخ 500 ساله مبارزه با استکبار دارد، ادامه داد: تمام داستان های مقاومت شخصیت های آزادی خواه در آمریکای جنوبی لالایی مادرانه در گوش ما بوده است.

وی با بیان اینکه با وجود چنین شخصیت هایی ما هیچ پیروزی علیه استکبار بدست نیاوردیم، گفت: دولت مردان آمریکای شمالی و صهیونیست ها برای پول، ثروت و نفت مردم جهان را به خاک و خون کشانده اند.

تشرف یافته به مذهب شیعه از کشور پرو تصریح کرد: زمانی که من داستان زندگی امام علی(ع) و حضرت امام حسین(ع) و یارانش در قالب تحقیقات اسلامی می خواندم متوجه شدم که چرا ما در برابر استکبار پیروز نمی شویم.

وی با اشاره به اینکه رهبران به ظاهر خوب ما نتوانستند در برابر استکبار و ظلم و ستم بیاستند، افزود: تنها کسی که توانست در برابر ظلم و استکبار بیاستد امام خمینی(ره) بود.

محمد مهدی فلورس خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) و در حال حاضر نیز امام خامنه ای با کلمه الله و پشتیبانی راه سرخ حسین(ع) قیام کردند و توانستند پیروز شوند اما رهبران ما برای پیروزی بر استکبار این نکته اساسی را کم داشتند.

وی به اهداف سفر خود به ایران اشاره کرد و تصریح کرد: بردن تجربه زیبای انقلاب و هدف امام حسین(ع) به کشور پرو و اینکه مردم بتوانند با این راه در برابر استکبار بیاستند و پیروز شوند و انقلابی همچون انقلاب شما داشته باشند از اهداف سفرم به ایران است.

فلورس با اشاره به اینکه تجمع بزرگ اربعین و پیاده روی مردم در این مراسم نشان دهنده قدرت شیعه است، خاطرنشان کرد: اگر در آمریکا از پخش خبر اربعین جلوگیری می شود بخاطر این است که مردم مظلوم جهان متوجه نشوند که تنها راه نجاتشان راه امام حسین(ع) است.

وی با بیان اینکه رسانه های بین المللی، روزنامه ها و مستندسازان مستند ساخته اند که من به ایران آمده ام تا ساختن بمب را به من یاد بدهند و بدینوسیله کشور خود را از بین ببریم، گفت: تنها بمبی که من با خود از ایران آورده ام کلام پیامبر(ص)، اهل بیت(ع) و اما خامنه ای است که زمینه ساز بیداری برای مردم کشورم است.





نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :