Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 196296
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395 17:21
تعداد مشاهدات : 284

محصول بیولوژیکی کنترل بیماری های قارچی گیاهی رونمایی شد

محصول بیولوژیکی کنترل بیماری های قارچی گیاهی در پارک علم و فناوری فارس رونمایی شد.

رئیس پارک علم و فناوری فارس گفت: برای نخستین بار در پارک علم و فناوری فارس از محصول بیولوژیکی کنترل بیماری های قارچی گیاهی رونمایی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل ازخبرگزاری فارس،  فرید مر عصر امروز در حاشیه رونمایی محصول بیولوژیکی کنترل بیماری های قارچی گیاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علاوه بر رونمایی از این محصول شاهد بهره برداری از دو آزمایشگاه «دی.ان.آ» و «آر.ان.آ» در این مجموعه علمی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: پارک علم و فناوری زیرمجموعه وزارت علوم در شهریورماه 1381 فعالیت خود را برای ارائه خدمات علمی و پژوهشی آغاز کرد و تاکنون به موفقیت های علمی بسیاری دست یافته است که این روند نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس پارک علم و فناوری فارس با اشاره به اینکه برای تسریع در زیرساخت های توسعه فناوری علمی و تحقیقاتی و با استناد به مصوبه شورای عالی گسترش آموزش عالی باید برای رسیدن به فناوری نوین راه کارهای مناسب ارائه کرد، افزود: امیدواریم با ایجاد شرکت های مختلف و پشتیبانی و حمایت از فارغ التحصیلان جوان بتوان به اهداف خود که تجاری سازی محصولات تولید داخلی است دست یابیم.

رئیس پارک علم و فناوری فارس تصریح کرد: این مجموعه علمی و تحقیقاتی توانسته است با 12 مرکز رشد تخصصی، اقماری و نیز صندوق غیردولتی بستری مناسب برای  جذب متخصصان و دانشمندان جوان ایرانی در راه رسیدن به اهداف بلندمدت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی ایجاد کند.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :