Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 198101
تاریخ انتشار : 1 دی 1395 17:55
تعداد بازدید : 284

جهانیان شناخت درستی از ایران ندارند

تازه مسلمان فرانسوی: در کشور فرانسه همه فکر می کنند که ایران کشور تروریستی است در حالی که من این گونه فکر نمی کردم.

جوان تازه مسلمان فرانسوی در حرم حضرت معصومه(س) گفت: صلح در ایران را دوست داشتم به همین دلیل به ایران آمدم در حالی که در کشور فرانسه همه فکر می کنند که ایران یک کشور تروریستی است و شناخت درستی از ایران ندارند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس؛ لوئیز جوان فرانسوی که مدت کوتاهی است مسلمان شده، در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) حضور یافت و به مقام این بانوی بزرگ اسلام ادای احترام کرد.

این جوان فرانسوی در ادامه با حضور در دفتر زائران غیر ایرانی، در نشستی با کارشناسان این اداره گفت: حدود دو ماه است که مسلمان شده ام و امیدوارم خداوند مرا در این مسیری که انتخاب کرده ام، یاری دهد.

وی درباره مسلمان شدنش گفت: بعد از مرگ یکی از دوستانم، از اینکه دوستم را از دست دادم خیلی ناراحت بودم و معتقد بودم که خدا من را می بیند. روزی، در حین ناراحتی، وقتی سرم را بالا گرفتم، مشاهده کردم در آسمانی صاف و بدون ابر، فقط یک ستاره در آسمان در حال درخشش است؛ مورد تأثیر قرار گرفتم آن را نشانه ای از سوی خدا برای خودم دانستم.

* اسلام پاسخی به نیازهای من بود

لوئیز با بیان اینکه همین مسئله موجب شد تا به آرامش رسیده و پس از تحقیقاتی که انجام دادم، دین اسلام را انتخاب کنم، گفت: اسلام ویژگی های زیادی دارد که به نظرم می توانست به همه نیازها و پرسش های من پاسخ دهد. بعد از پذیرش اسلام تمام غم هایم را فراموش کردم و احساس کردم با مسئله مرگ بهترین دوستم می توانم کنار بیایم.

وی درباره سفر خود به ایران گفت: صلح در ایران را دوست داشتم به همین دلیل به ایران آمدم در حالی که در کشور فرانسه همه فکر می کنند که ایران کشور تروریستی است در حالی که من این گونه فکر نمی کردم.

* اسلام دین صلح است

این جوان تازه مسلمان خاطرنشان کرد: با تحقیق به این نتیجه رسیدم که عربستان برای تروریست ها پول خرج می کند و آن ها اصلاً مسلمان نیستند. اعتقاد دارم همه مسلمان ها باید آزادانه به مکه و مدینه بروند.

وی به نقش اسلام بر صلح جهانی اشاره کرد و گفت: اسلام به معنای سلام و صلح است؛ دوست دارم که دنیا پر از سلام و صلح باشد، دین من دین صلح هست و دوست دارم اسلام را در فرانسه معرفی کنم تا مردم فرانسه دین اسلام را به درستی درک کنند.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :