Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 198466
تاریخ انتشار : 6 دی 1395 15:26
تعداد بازدید : 288

خدا را شاکریم در کشوری امن به نام ایران زندگی می کنیم

ما قبل از همه چیز از رهبر معظم انقلاب، دولت مردان و نیروهای انتظامی به دلیل ایجاد این امنیت سپاسگزاریم و برای سلامتی رهبری و نیروهای خدوم کشور دعاگو هستیم. اسقف اعظم کلیسای آشوری شرق ایران، امنیت آشوریان مقیم شهرهای مختلف ایران را بسیار بالا دانست و گفت: خدا را شاکریم که در کشوری امن به نام ایران زندگی می کنیم، در جمهوری اسلامی ایران برای همه آحاد جامعه امنیت وجود دارد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایرنا؛  مارنرسای بنیامین افزود: ما نیز از امنیت بسیار بالایی در تمامی شهرها از جمله تهران، فردیس کرج، ارومیه، سلماس، اهواز، شاهین شهر، همدان و سایر شهرهایی که آشوریان زندگی می کنند، برخورداریم.
وی در مورد اقدامات داعش در کشتار آشوریان عراق و سوریه افزود: هر شخص، حزب و یا جناحی که به نام دین موجب تخریب مردم، فرهنگ و همچنین آوارگی آنان می شود، محکوم است.
اسقف اعظم کلیسای آشوری شرق ایران با اشاره به این که متاسفانه طی سال های اخیر داعشیان با حرکتی به نام دین موجب تخریب دین شده اند، گفت: آشوریان مسیحی و مسلمانان و شیعیان بسیاری در شهرهای مختلف عراق و سوریه زندگی می کردند که متاسفانه مورد تاخت و تاز داعشیان قرار گرفتند و بالاجبار از مناطق مهاجرت کردند.
مارنرسای بنیامین ادامه داد: ما قبل از همه چیز از رهبر معظم انقلاب، دولت مردان و نیروهای انتظامی به دلیل ایجاد این امنیت سپاسگزاریم و برای سلامتی رهبری و نیروهای خدوم کشور دعاگو هستیم.
اسقف اعظم کلیسای آشوری شرق ایران اضافه کرد: آشوریان ایران در روزهای جشن و همچنین مراسم های روزهای یکشنبه به دلیل تلاش نیروهای انتظامی و دولت مردان از نظم و امنیت خوبی برخوردار هستند.
وی افزود: امروز جمعی از اعضای انجمن های کلیساها، فعالان آشوری تهران و کرج و همچنین تعدادی از خانواده شهدای آشوری در خانه ملت به مناسبت تولد حضرت مسیح (ع) حضور یافتیم تا از نزدیک شاهد قانون گذاری نمایندگان مجلس باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :