Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 198471
تاریخ انتشار : 6 دی 1395 16:19
تعداد مشاهدات : 312

دستگاه سوپر ایر واشر اکسترا دو فازی ساخته شد

دستگاه سوپر ایرواشر اکسترا دو فازی یکی از 40 محصول فناورانه ای است در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان رونمایی شد. دستگاه سوپر ایر واشر اکسترا دو فازی با قابلیت ارائه 50 درصد سرمایش بیشتر از محصولات شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در مراسمی با حضور مسؤولان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ مهدی خیرالدین مدیرعامل شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری سمنان، اظهار کرد: دستگاه سوپر ایرواشر اکسترا دو فازی یکی از 40 محصول فناورانه ای است که در هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری و فن بازار از آن رونمایی شد.

وی در توضیح محصول تولیدی این شرکت گفت: سوپر ایرواشر اکسترا با بهره گیری از فناوری جدید سرمایش دو فازی قابلیت ارائه 50 درصد سرمایش بیشتر، بدون صرف توان اضافه را نسبت به ایرواشرهای معمولی دارا است.

این فعال دانش بنیان ادامه داد: همچنین گرمایش در این سیستم با انتخاب مشتری به وسیله کویل آب گرم، بخار و یا انواع دیگر هیترها امکان پذیر است، در نتیجه این دستگاه راه حلی بهینه برای تهویه مطبوع در تمام فصول است.

خیرالدین با بیان اینکه این محصول در حال عرضه به بازار است، اظهار داشت: تاکنون چهار سازمان خصوصی اقدام به خریداری این محصول کرده و از عملکرد آن ابراز رضایت کرده اند.

وی افزود: با توجه به عملکرد رضایت بخش دستگاه سوپر ایرواشر اکسترا دو فازی، بازاریابی برای صادرات این محصول فناورانه در حال انجام است.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :