Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 198472
تاریخ انتشار : 6 دی 1395 16:42
تعداد مشاهدات : 270

امروز ایران ضامن امنیت و ثبات منطقه ای است

امروز جمهوری اسلامی ایران، کانون مبارزه با تروریست ها و ضامن امنیت و ثبات منطقه ای است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه اطلاعات؛  وزیر دادگستری گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران، کانون مبارزه با تروریست ها و ضامن امنیت و ثبات منطقه ای است.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در دیدار با رئیس کمیته تحقیق و بازرسی جمهوری ارمنستان که در وزارت دادگستری برگزار شد، افزود: در مسایل سیاسی منطقه ما پیوسته به دنبال آرامش و صلح در منطقه هستیم و این سیاست راهبردی ماست. با تمام ظرفیتمان برای ایجاد صلح و آرامش استفاده می کنیم و اطمینان می دهیم که این سیاست را به طور جدی تعقیب می کنیم.
وزیر دادگستری با بیان اینکه خوشبختانه روابط ۲ کشور جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان از گذشته های دور بسیار خوب و صمیمی و رو به رشد بوده است، افزود: به ارامنه به عنوان هموطنان نجیب و باشخصیت نگاه می کنیم و آنان به عنوان شهروندان مثبت در جامعه ما تلقی می شوند.
وی افزود: بحث لغو ویزا اجرا شد و دولت شما هم تصویب کرد که این گام بلندی بود.
وزیر دادگستری اظهار داشت: در زمینه همکاری های قضایی مثل پولشویی و مبارزه با قاچاق زمینه های همکاری خوبی داریم که باید آن را توسعه دهیم. وزیر دادگستری در حاشیه این دیدار درباره پرونده بابک زنجانی گفت: هیچ پولی از پرداخت بدهی بابک زنجانی اضافه نشده است.
پورمحمدی، افزود: وقتی دیوان عالی حکمی را تایید می کند به طور طبیعی حکم برای اجرا به واحد اجرای احکام بر می گردد.
وی درباره اینکه آیا پرداخت بیشتر بدهی بابک زنجانی صحت دارد یا نه، افزود: اموال جدیدی ندیدیم و معرفی نشده است و امیدواریم سر عقل بیاید و بدهی ها را برگرداند.
وزیر دادگستری اظهار داشت: در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد که هفته قبل برگزار شد خبری از اضافه شدن پرداخت مبلغ بدهی نبود.
او درباره اینکه آیا انتصاب سرپرست حقوق شهروندی در راستای منشور حقوق شهروندی است، گفت: از سال گذشته با تشکیل معاونت حقوق بشر، اداره کل حقوق شهروندی هم با وظیفه پیگیری حقوق شهروندی ایجاد شد و ارتباطی با این منشور ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :