Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 198907
تاریخ انتشار : 12 دی 1395 13:43
تعداد مشاهدات : 432

فرمانده قرارگاه عملياتي شمال غرب ارتش: ايران برترين قدرت نظامي منطقه است

ارتش جمهوري اسلامي ايران امروزه به عنوان اصلي مهم در حفظ و اقتدار انقلاب و حراست از کيان اسلامي نقشي تعيين کننده دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل ازخبرگزاری ایرنا؛ فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ایران اسلامی به عنوان برترین قدرت نظامی منطقه و خاورمیانه شناخته می شود، گفت: امروز ارتش در حفظ و اقتدار انقلاب و حراست از کیان اسلامی نقشی تعیین کننده دارد.

 امیر کیومرث شریفی روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید پادگان 03 شهید برخورداری شهرستان عجب شیر از انقلاب اسلامی به عنوان یکی از قدرتمندترین و بی نظیرترین انقلاب ها در جهان نام برد و اضافه کرد: داشتن رهبری قوی و آگاه به امور زمان، حضور مرمی آگاه در صحنه و داشتن ارتشی قوی و مردمی از ویژگی های اصلی و وجه تمایز انقلاب ایران نسبت به سایر انقلاب هاست.
وی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در منطقه می زند افزود: نیروهای مسلح ولایت مدار ایران اسلامی جان برکف و در صف اول دفاع از کشور هستند.
فرمانده قرارگاه منطقه شمالغرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای ارتشی بی حاشیه ترین نیروهای کشور هستند و هر جا که مقام معظم رهبری تشخیص دهند حضور پیدا کرده و مطیع امر رهبری هستند.
امیر شریفی با بیان اینکه 220هزار شهید نیروهای مسلح در برابر استکبار و شیاطین، کشور را بیمه کرده افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ارتش نمونه، مورد عنایت فرمانده کل قوا بوده و باید قدردان این محبت الهی باشیم.
وی با بیان اینکه در طول هشت سال دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران 2میلیون و 500 هزار سرباز در مراکز آموزشی و پادگان های کشور تربیت داد افزود: با بررسی ارتش تمام کشورهای جهان مشخص می ‍ شود که مهم ترین شاخصه ارتش جمهوری اسلامی ایران تدین آن است و به فرموده فرمانده معظم کل قوا، امروز ارتش ایران یک ارتش متدین بوده که یکی از نشانه های آن تقدیم 48 هزار شهید به این انقلاب و نظام است.
امیر شریفی گفت: امروز هم جوانان جان برکف ارتش جمهوری اسلامی ایران در صف مدافعان حرم قرار گرفته و در سایر عرصه ها هم همواره آماده دفاع از انقلاب و آرمان های امام راحل و شهدا هستند.
وی بیان کرد: دومین شاخصه ارتش جمهوری اسلامی ایران ولایتمداری است و امروز ارتش جان بر کف در رکاب رهبر معظم انقلاب آماده اجرای هرنوع ماموریت است.
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نزاجا با بیان اینکه مردمی بودن یکی دیگر از شاخصه های ارتش جمهوری اسلامی ایران است، گفت: خطرپذیری ارتش و نیروهای مسلح هم از جمله شاخصه های آن به شمار می رود زیرا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هیچ هراسی از دشمن نداشته و برای دفاع از کشور به استقبال خطر می رود.
وی با بیان اینکه مرکز آموزشی 03شهید برخورداری عجب شیر بهترین مرکز آموزشی سربازان در کشور است افزود: در این مرکز تا رتبه دکتری آموزش درجه داری داده می شود که این نشان از توانمندی این مرکز در کشور است.
در پایان این مراسم سرهنگ قدیر تیموری راد به عنوان فرمانده جدید پادگان 03شهید برخورداری شهرستان عجب شیر معرفی و از خدمات امیر سرتیپ دوم کریم رحیم زادگان قدردانی شد.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت در98 کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :