Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 199021
تاریخ انتشار : 13 دی 1395 13:10
تعداد مشاهدات : 202

با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

خط تولید مهمات کالیبر کوچک افتتاح شد

مهمات تولیدی به لحاظ کیفیت با استانداردهای جهانی برابری می کند و امیدواریم مسیری را که آغاز کرده ایم با جدیت بیشتری دنبال کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ خط تولید "مهمات کالیبر کوچک" با حضور وزیر دفاع افتتاح شد.

  با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح "خط تولید مهمات کالیبر کوچک " در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع افتتاح و به بهره برداری رسید.

سردار دهقان در آئین افتتاح این خط تولید طی سخنانی اظهار داشت: در راستای آمایش صنعتی صنایع دفاعی وزارت دفاع، به روزآوری خطوط تولیدی و افزایش ظرفیت تولیدات دفاعی، امروز شاهد افتتاح و بهره برداری از خط تولید مهمات کالیبر کوچک هستیم.

وی افزود: با افتتاح و بهربرداری از این خط تولیدی، ضمن تأمین کلیه نیازمندی های نیروهای مسلح به مهمات کالیبر کوچک، ظرفیت تولید این مهمات به دو برابر افزایش یافته و زمینه را برای صادرات آن نیز فراهم ساخته است.

وزیر دفاع با بیان اینکه فرآیند راه اندازی از خط تولید در کمتر از یک سال صورت گرفته است، تصریح کرد: مهمات تولیدی به لحاظ کیفیت با استانداردهای جهانی برابری می کند و امیدواریم مسیری را که آغاز کرده ایم با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

سردار دهقان در پایان از مدیران، متخصصان و کارکنان سازمان صنایع دفاع به ویژه گروه صنایع مهمات سازی که با همت بلند و عزمی راسخ در مسیر خودکفایی و افزایش اقتدار دفاعی گام بر می دارند قدردانی کرد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :