Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 199399
تاریخ انتشار : 19 دی 1395 10:1
تعداد بازدید : 312

بزرگ ترین آبنمای موزیکال غرب کشور در اراک افتتاح شد

بزرگ ترین آبنمای موزیکال غرب کشور با اعتباری حدود 14 میلیارد ریال در اراک به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس؛ محمود زمانی قمی امشب در مراسم بهره برداری از بزرگ ترین آبنمای موزیکال غرب کشور در اراک اظهار داشت: مدیریت شهری باید با ایجاد مبلمان شهری مناسب و در خور شان شهروندان کلانشهر اراک در زمینه ایجاد بسترهای نشاط اجتماعی در جامعه گام بردارد که خوشبختانه تاکنون در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه افزایش شادابی و نشاط شهروندان زمینه ساز رشد و توسعه همه جانبه خواهد بود، افزود: تصمیم سازان مدیریت شهری باید طرح ها و برنامه های اولویت داری را که سبب افزایش نشاط در جامعه می شود را با یک برنامه ریزی هدفمند دنبال کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: استفاده از المان های شهری مناسب و افزایش زیبایی هایی بصری در فضای شهری در زمینه پاسخگویی به نیازهای شهروندان در حوزه خدمات شهری باید مورد توجه قرار گیرد، البته در این زمینه باید همکاری, تعامل و هم افزایی لازم نیز وجود داشته باشد.

زمانی قمی ادامه داد: بهره برداری از بزرگ ترین آبنمای موزیکال غرب کشور در کلانشهر اراک یکی از مهم ترین اقدامات خدمات شهری در زمینه افزایش شادابی و نشاط شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه به سرانجام رساندن این طرح خدمات پیش بینی شده در بوستان ملت اراک را تکمیل کرده است، خاطر نشان کرد: مدیریت شهری باید در زمینه تدوین و اجرای دیگر طرح های عمرانی و خدماتی به منظور خدمات رسانی به شهروندان برنامه ریزی داشته باشد.

در ادامه شهردار کلانشهر اراک نیز با اشاره به ویژگی های این طرح گفت: در اجرای بزرگ ترین آبنمای غرب کشور در اراک 3 هزار و 140 متر مربع بتن ریزی، یک هزار و 993 کیلوگرم آرماتور بندی، 264 متر مربع قالب بندی دیواره ها، 100 متر خاک برداری و پی کنی، 37 متر مربع قالب بندی فلزی، 121 متر مربع کف پوش بتنی، 34 متر مربع سنگ پلاک، 74 متر مربع سنگ چینی و 12 متر مربع سنگ گرانیت مورد استفاده قرار گرفته است.

محمد ابراهیم عباسی اضافه کرد: استفاده از هشت باند 15 اینچ، 120 دستگاه الکتروموتور، 950 پروژکتور ال ای دی در این آبنمای موزیکال، بهره برداری از این طرح را بعد از حدود یک سال با اعتباری در حدود 14 میلیارد ریال محقق کرده است.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :