Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 200112
تاریخ انتشار : 28 دی 1395 12:58
تعداد مشاهدات : 242

یک تن انواع مواد مخدر در شهرستان ری کشف شد

سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک کار اطلاعاتی پیچیده یک محموله بزرگ قاچاق بین المللی را در شهرستان ری شناسایی و سپس در یک عملیات ضربتی محموله فوق را کشف کردند.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ هدایت الله جمالی پور با بیان این خبر افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک کار اطلاعاتی پیچیده روز دوشنبه(دیروز) یک محموله بزرگ قاچاق بین المللی را در شهرستان ری شناسایی و سپس در یک عملیات ضربتی محموله فوق را کشف کردند.

فرماندار ری با بیان اینکه این عملیات پس از ماه ها کار اطلاعاتی و تحقیقاتی انجام شد بیان داشت: قاچاقچیان با بسته بندی بسیار دقیق و حساب شده مواد مخدر را در داخل یک دستگاه صنعتی که عازم کشورهای اروپایی بود جاسازی کرده بودند.
جمالی پور با اشاره به اینکه بسته بندی و جاسازی مواد به صورتی ماهرانه جاسازی شده بود به گونه ای که ماموران و ارزیابان گمرک نیز از وجود آن بی اطلاع بودند افزود: ترانزیت، حمل و جاسازی این گونه محموله های مواد مخدر به کشورهای اروپایی به طور حتمی کار یک باند بزرگ مافیای مواد مخدر است که با هوشیاری و تیزبینی سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف شد.
معاون استاندار تهران ادامه داد: فرآیند قاچاق مواد مخدر به کشورهای اروپایی نمی تواند فقط کار افرادی که دستگیر شده اند باشد و برای اینکه زوایای پنهان ماجرا و افراد پشت پرده کشف شود متهمان پرونده برای بازجویی و تخلیه اطلاعاتی تحویل دستگاه های اطلاعاتی و قضایی شدند.
وی به کشفیات مواد مخدر شهرستان ری در سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان ری در طول سال جاری کشفیات خرد تا 200 کیلوگرم در سطح شهرستان داشته اند ولی از لحاظ حجم کشفیات این محموله بزرگترین بوده است.
جمالی پور با بیان اینکه دشمنان به وسیله مواد مخدر یک جنگ نرم بر ضد خانواده های ایرانی آغاز کرده اند خاطر نشان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) و ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر با تمام تلاش در جهت ایجاد امنیت اجتماعی تلاش می کنند.
وی ادامه داد: همراهی و همکاری مردم در این مسیر می تواند کمک کار ماموران شده و به آنان در رفع بسیاری از نابسامانی ها و ناهنجاری های اجتماعی کمک کند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :