Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 200250
تاریخ انتشار : 30 دی 1395 10:27
تعداد مشاهدات : 283

تیم تنیس روی میز بانوان تهران قهرمان کشور شد

تیم تنیس روی میز بانوان شهرداری تهران به مقام نخست رقابت های تنیس روی میز شهرداری کلان شهرهای کشور در شیراز دست یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس؛ چهارشنبه در آیین پایانی مسابقات تنیس روی میز بانوان شهرداری های کلان شهرهای پنج استان کشور، از نفرات و تیم های برتر با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد و تیم تهران با برتری کامل، به مقام نخست این رقابت ها رسید.

در ابتدای این آیین، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار شیراز در جمع بانوان ورزشکار، اظهار داشت: ورزش راه تندرستی و سلامت روح و روان است و بانوان ورزشکار با توجه به رسالت سنگینی که در خانواده و جامعه در تربیت نسل جوان کشور دارند، باید از یک سلامت جسمی مناسب برخوردار باشند تا بتوانند بار این وظایف را به نحو احسن، بر دوش گیرند.

احمد همتی بوشهری افزود: شوربختانه باوجود تلاش های بسیار، هنوز خلأهای بسیاری در برنامه ریزی برای نسل جوان کشور داریم که شهرداری تا آنجا که امکاناتش اجازه داده، به بحث اوقات فراغت جوانان ورود پیداکرده و در زمینه ورزش فعالیت های چشمگیری را داشته است.

وی ادامه داد: حالا که نمی توانیم کاری جدی برای مشکل مسکن، ازدواج و معیشت جوانان انجام دهیم، باید اوقات فراغت نسل جوان را با برنامه های ورزشی و هنری پر کنیم که به نظر می رسد شهرداری شیراز با کارهایی که در سطح این شهر انجام داده، در این زمینه موفق بوده است.

این مقام مسؤول همچنین خاطرنشان کرد: احداث سالن های توپی و غیرتوپی، زمین های چمن متعدد، نمازخانه در پارک ها، ایجاد مکان های حفظ و آموزش قرآن کریم، دادن مشاوره در زمینه های گوناگون به مردم و... گوشه ای از فعالیت های شهرداری در زمینه امور فرهنگی، هنری، مذهبی و ورزشی در سطح شهر شیراز بوده است که باید این حرکت ها همچنان تداوم داشته باشد.

پس از سخنان همتی بوشهری، یکی از اعضای شورای شهر شیراز نیز در سخنان کوتاهی گفت: یکی از مشکلات بانوان کارمند این بوده که بین امور مهم همسرداری و فرزندپروری و شغل خود، نمی توانند تعادلی منطقی ایجاد کنند که بانوان ما باید بدانند حفظ هسته خانواده، در رأس امور است.

زهرا یقطین افزود: امیدواریم بانوان ما در عرصه های گوناگون اسلامی و انقلابی، حضوری پررنگ تر یابند که بی گمان برای تأثیرگذاری بیشتر، این قشر باید از سلامت جسمی مناسب برخوردار باشند.

به گزارش فارس، در پایان این آیین که به همت حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز برگزار شد، با اهدای لوح سپاس و هدایایی از تیم های برتر تقدیر به عمل آمد که به ترتیب تیم های تهران، مرکزی و اصفهان مقام های اول تا سوم را در این رقابت ها کسب کردند و در انفرادی نیز شهناز رمضان علی از شهرداری تهران، حائز عنوان نخست شد.

این رقابت ها با حضور پنج تیم از شهرداری های کلان شهرهای تهران، مرکزی، فارس، مشهد و اصفهان به مدت یک روز در شیراز برگزار شد.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :