Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 201341
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1395 15:12
تعداد بازدید : 342

بزرگترین مجتمع پتروشیمی متانول جهان در شهرستان دیر افتتاح شد

بزرگترین مجتمع پتروشیمی متانول جهان در شهرستان دیر با حضور مسوولان استانی افتتاح شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان؛ غلامعباس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در مراسم افتتاح طرح گازرسانی به پتروشیمی متانول کاوه شهرستان دیر گفت: وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان بوشهر روند خوبی دارد و بهتر هم می شود. هم اکنون بیش از 95 درصد از شهرهای استان بوشهر دارای شبکه گازرسانی هستند و روند گازرسانی به روستاهای استان بوشهر نیز تسریع یافته است.

وی در مورد ضریب گازرسانی در شهرها و روستاهای استان ادامه داد: ضریب گازرسانی در شرها حدود 95 درصدر است. البته با برنامه ریزی های که در جلسات متععد انجام داده ایم قرار بر این شد که روستاهای استان بوشهر تا سال آینده ضریب گازرسانی به آنها به 90 درصد افزایش یابد.

وی در مورد طرح گازرسانی به مجتمع پتروشیمی متانول دیر بیان کرد: در اجرای این طرح با سرمایه گذاری 230 میلیارد ریال طرح گازرسانی به بزرگترین مجتمع پتروشیمی متانول جهان به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر تصریح کرد: در اجرای این طرح با استفاده از لوله 24 اینچ 17 کیلومتر خط گازرسانی انجام شده است. همچنین در این روز از 5 پروژه عمرانی و زیربنایی در شهرستان دیر بهره برداری شد.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :