Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 201802
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1395 8:36
تعداد مشاهدات : 200

ایران با وجود اقدامات ترامپ از همیشه قوی تر شده است

روزنامه واشنگتن پست نوشت که ایران برخلاف اقدامات رئیس جمهوری آمریکا از همیشه قوی تر شده است. به گزارش اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛ روزنامه واشنگتن پست نوشت که ایران برخلاف اقدامات رئیس جمهوری آمریکا از همیشه قوی تر شده است.

 «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تلاش می کند ایران را وادار به عقب نشینی کند اما ایران نسبت به ۴۰ سال گذشته قوی تر شده است.

واشنگتن پست نوشت: سخنان تند ترامپ علیه ایران در میان دوستان آمریکا در جهان عرب هواداران بسیاری پیدا کرده است اما در عین حال ریسک مشخص درگیری با رقیب این کشور یعنی جمهوری اسلامی ایران را که نسبت به ۴۰ سال گذشته قوی تر شده است نیز با خود همراه می آورد.

«نیکلاس هراس» عضو مرکز «امنیت آمریکای نوین» گفت: برای مقابله با ایران یا عقب راندن این کشور، ممکن است خود را با درگیری مخرب به ویژه در حوزه اقتصاد جهانی ببینید. این درگیری بیشتر از حدی است که متحدان ما یا مردم آمریکا تمایلی به تحمل آن داشته باشند.

ترامپ در پیامی توئیتری گفت که ایران را به شدت زیر نظر دارد و به این ترتیب نشان داد که از رویکرد سیاسی «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا فاصله زیادی گرفته و توافق هسته ای ایران و گروه ۵+۱ را دنبال می کند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :