Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 202042
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1395 10:42
تعداد بازدید : 251

بخش استانها و شعب بیمه ایران راه اندازی شد

با توجه به نیاز مجموعه بیمه به ساماندهی و با در نظر گرفتن شرایط کنونی بازار بیمه ای کشور، مدیریت امور استانها و شعب برای پاسخگویی مناسب تر به ذینفعان، راه اندازی شد.
 به گزارش اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری  ایرنا؛ مدیرعامل بیمه ایران، روان سازی مطلوب تر و تسهیل در امور بیمه ای را از جمله برنامه های مهم این شرکت دانست و گفت: با توجه به نیاز مجموعه بیمه به ساماندهی و با در نظر گرفتن شرایط کنونی بازار بیمه ای کشور، مدیریت امور استانها و شعب برای پاسخگویی مناسب تر به ذینفعان، راه اندازی شد.

  «محسن پورکیانی» روز چهارشنبه در آیین معارفه «خسرو حقیقی پناه» مدیرکل هماهنگی استانها و شعب شرکت متبوعش جذب پرتفوی و پرداخت به موقع خسارت به زیان دیدگان را وظیفه اصلی شعب اعلام کرد.
وی افزود: با تشکیل مدیریت جدید استان ها، انتظار می رود رویکردهای تازه ای در فرآیند صدور بیمه نامه و پرداخت به موقع خسارت به زیان دیدگان ایجاد تا امور بیمه ای روان تر انجام شود.
وی در ادامه ضریب نفوذ کنونی بیمه در کشور را نا مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ضریب نفوذ بیمه وابسته به عملکرد مطلوب شعب و نمایندگی های بیمه بویژه در استانها است.
مدیرعامل بیمه ایران ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید، با ارائه برنامه های تکمیلی در دستیابی به اهداف مورد نظر، روند رو به رشد داشته و عملکرد مطلوب تری نسبت به گذشته داشته باشد.
 حقیقی پناه پیش از این مدیریت مجتمع های تخصصی شماری از واحدهای اجرایی شرکت بیمه ایران را برعهده داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :