Index
88706رکورد در مدت زمان 2.464ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرکل شیلات مازندران اعلام کرد که در ۶ماهه امسال با تلاش بهره برداران شیلاتی استان حدود چهار هزارو ۵۰۰ تن انواع محصولات شیلاتی به ارزش اقتصادی بیش از ۱۶ میلیون و پانصد هزار دلار به خارج از کشورصادر شد.
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی تولید تخم مرغ امسال را یک میلیون تن پیش بینی کرد و گفت: اکنون ظرفیت تولید واحدهای صنعتی مرغ تخمگذار کشور به یک میلیون و ۳۰۰ هزارتن رسیده است.
جلوه درخشان استعداد ایرانی و همّت انقلابی را در این نمایشگاه دیدیم و خدا را سپاس گفتیم. کار اساسی و بنیانی برای بهره گیری از انگیزه ها و توان های بالا باید جداً دنبال شود. این مهمترین وظیفه مسئولان دولتی است. به خداوند توکل کنید و با امید و شوق قدم بردارید، یقیناً خواهید توانست به مشکلات اقتصادی کشور پایان دهید، ان شاءالله.
مهر ماه امسال همزمان با آغاز سال تحصیلی یک هزار و ۲۰۴ کلاس درس جدید به مدارس استان خراسان رضوی افزوده شد.
موتور جت بومی در حضور مقام معظم رهبری رونمایی شد که تاکنون این محصول رونمایی نشده بود. آخرین تکنولوژی موجود در پیشرفتهای موتور جت و موتورهای هوایی امروز رونمایی شد.
امام خمینی (ره): تاریخ، این نهضت ایران را و این انقلاب را فراموش نخواهد کرد و این فداکاری‏ای که در همۀ قشرهای ملت اسلامی است در ایران، فراموش نخواهد کرد. و این وحدتی که بین اقشار ملت از هر طبقه هستند، بین برادران اهل سنت و برادران شیعی مذهب، تحقق پیدا کرده است و این اخوت اسلامی فراموش نخواهد شد. 25/7/1361
طرح های توسعه روستایی کشور از طریق ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رییس جمهور در همایش ملی روستا و عشایر بهره برداری شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه انقلاب اسلامی هندسه قدرت جهان را برهم زد گفت: ملت ایران هرگز دنبال جنگ نبوده و نیست، اما مستکبران تلاش می کنند بین مسلمانان در جنوب غرب آسیا جنگ رخ دهد.
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان گفت:داخلی سازی قطعات خودرویی با برپایی میزهای تعمیق ساخت داخل در وزارت صنعت آغاز شد و براین اساس تاکنون ۴۰ تا ۵۰ هزار نفر از نیروهای تعدیل شده صنعت قطعه سازی به سر کار خود بازگشتند.
رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور گفت: سامانه الکترونیکی برای ارائه اطلاعات کافی از محل استقرار موکب های ایرانی در عراق و خدمات موجود هر موکب، فراهم آوردن امکان زیارت نیابتی از طرف شهدا و نیز سایر خدمات ویژه راه اندازی شده است.
  • تعداد رکوردها : 88706