Index
89861رکورد در مدت زمان 2.371ثانیه
عبارت مورد جستجو :
طرح های توسعه مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد واقع در شهرستان کوار استان فارس، شامل تولید آهن اسفنجی و گندله سازی روز پنجشنبه به صورت ویدیو کنفرانس با دستور رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: ۱۵ دانشگاه جمهوری اسلامی ایران در جدول رتبه بندی دانشگاه های عصر طلایی جهان قرار گرفتند.
نماینده ایران در مسابقات جایزه بزرگ شطرنج بانوان فیده بار دیگر مقابل حریف آمریکایی پیروز شد.
نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل سپهبد شهید سلیمانی را نماد یک دولت مستقل و تبلور روح یک ملت پرافتخار خواند و گفت: ترور وحشیانه وی احساسات و روح ملت ایران را جریحه دار کرد.
آنجا برایم کششی داشت که دوست داشتم بمانم. عین خاطراتی بود که از زنان یزدی در پشتیبانی جنگ شنیده و خوانده بودم. همیشه دلم می ­خواست آن فضاهایی که در ذهنم تجسم می ­کردم، تجربه کنم. شاید این رویا تحقق یافته بود، در دل همان خاطرات و با همان کیفیت، ولی در سال ۹۹، نه دهه ۶۰…
۴۳ پروژه ساخت و سازی و ساز و کاری، امروز در دهمین هفته از پویش آب برق ایران افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
تولید شمش فولادی از سوی شرکت های بزرگ و واحدهای وابسته به ایمیدرو در سه ماهه نخست امسال با رشد هشت درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به پنج میلیون و ۷۰۲ هزار و ۶۰۴ تن رسید.
یک مقام مسئول گفت: بخش دیگر از قطعات کلیدی و حساس توربین ­های گازی توسط شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در راستای حمایت از ساخت داخل و همکاری شرکت­ های دانش بنیان داخلی بومی سازی شد.
پروژه دام پروری صنعتی ۳۰۰۰ رأسی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، در استان مرکزی به بهره برداری رسید.
آیین رونمایی از شبیه ساز هواپیمای ترابری «ایلیوشین» با حضور جانشین فرمانده کل ارتش برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 89861