Index
88706رکورد در مدت زمان 2.979ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک گفت: ۲۳۰ دستگاه انواع واگن باری امسال در این واحد مادرتخصصی تولید و به ناوگان ریلی کشور پیوست.
«ای وای یو»، همسر مالک باشگاه دوچرخه سواری ترانگانو مالزی گفت: در چند روز گذشته متوجه این نکته شده ام که بانوان در ایران جایگاه والایی دارند و از احترام ویژه در جامعه برخوردار هستند.
داروی اینترفرون گاما ایمونکس در تاریخ 25/1/1387 رونمایی شد. این داروی نوترکیب انسانی که از طریق بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک تولید شده، کیفیت زندگی بیماران مبتلا به بیماری CGD را که نوعی نقص ژنتیکی منجر به گرانولوماتوز مزمن است و نیز جانبازان شیمیایی دارای عوارض ریوی را بهبود می بخشد. ایران سومین کشور تولید کنندۀ این دارو در جهان است.
۲ باب مدرسه خیرساز با همت موسسه مهر گیتی، روز شنبه در روستاهای شهرستان بجنورد خراسان شمالی افتتاح شد.
وزیر نیرو گفت که هر ۴۵ روز یک تصفیه خانه فاضلاب در مناطق مختلف کشور در مدار بهره برداری قرار می گیرد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه امسال پنج میلیارد دلار محصول کشاورزی از کشور صادر شد که نیمی از آن محصول باغی بود، گفت: ارزش صادرات محصول های باغی امسال ۲.۵ میلیارد دلار ثبت شده است .
کشاورزان خراسان شمالی برای نخستین بار در کشور با به کارگیری روش های بیولوژیکی و بدون استفاده از مواد شیمیایی، یونجه پاک تولید کردند.
براساس برنامه ریزی های انجام شده تاکنون ۲هزار و ۹۰۰ نفر در ۱۰۰ روستای استان بوشهر مهارت های فنی و حرفه ای را فراگرفتند.
سازمان جهانی مالیکت معنوی هر ساله اقدام به انتشار گزارش شاخص نوآوری کشورها می کند که بر اساس آن، ایران در سال ۲۰۱۹ در زمینه فارغ التحصیلان حوزه علوم و مهندسی با کسب امتیاز ۴۳.۹ موفق به کسب رتبه سوم جهان شده است.
یک تحلیلگر آمریکایی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را موفق ترین چهره نظامی در مبارزه با تروریسم توصیف کرده است.
  • تعداد رکوردها : 88706