Index
89160رکورد در مدت زمان 2.246ثانیه
عبارت مورد جستجو :
۲۹ پروژه گردشگری و میراث فرهنگی استان اردبیل همزمان با سفر رییس جمهوری به این استان به بهره برداری رسید.
همزمان با سفر رییس جمهوری به استان اردبیل، ۱۱ پروژه بخش بهداشت و درمان استان با یک هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری به بهره برداری رسیده و عملیات اجرایی چهار پروژه مهم دیگر آغاز شد.
تمامی تولیدات سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع بومی است و هم اکنون دفاتر این سازمان برای طراحی و توسعه مراکز فناوری و آینده نگاری فعالیت می کنند.
رئیس جمهور خط تولید خودروی تجاری سنگین با نام اصیل ایرانی «چاپار» را در کیلومتر ۳۰ اردبیل به مشگین شهر افتتاح کرد.
نانوکیت های تشخیص سریع استامینوفن و مورفین با ویژگی های منحصر به فرد برای نخستین بار در دنیا در دانشگاه صنعتی قوچان صورت گرفت.
وزیر نیرو با اشاره به افتتاح ۹۰ پروژه در حوزه آب و برق در کشور با اعتبار هفت هزار و ۹۲۰ میلیارد تومان در این دولت گفت: ۲۹ پروژه نیز در این زمینه با سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان کلنگ زنی شده است.
با حضور فرمانده کل سپاه ۲ هزار و ۶۴۰ پروژه محرومیت زدایی و مردم یاری در استان خوزستان افتتاح شد.
ما معتقدیم که خدا با ما است و پیروزی نیز متعلق به ملت ایران است. همچنین معتقدیم فردای این کشور بمراتب بهتر از امروز خواهد بود، همان گونه که امروز کشور بهتر از دیروز است.
امام خمینی (ره): ملت شریف ایران توجه داشته باشید که کاری که شما مردان و زنان انجام داده‎اید آنقدر گرانبها و پر قیمت است که اگر صدها بار ایران با خاک یکسان شود و دوباره با فکر و تلاش فرزندان عزیز شما ساخته گردد، نه تنها ضرری نکرده‎اید، که سود زیستن در کنار اولیاءاللّه ‎را برده‎اید. 6/5/1366
قطار برقی کرج - هشتگرد با هزار میلیارد تومان هزینه با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 89160