Index
88804رکورد در مدت زمان 2.886ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نماینده شطرنج ایران در رقابت های جوانان جهان مقابل نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشد و بار دیگر این رژیم را تحقیر کرد.
پانزدهمین دورۀ مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 25/8/1377 با شرکت 45 قاری و حافظ از 22 کشور جهان و با حضور 10 داور ایرانی و 6 داور خارجی در تهران (سالن همایش های بین المللی) برگزار شد. ایران در این مسابقات رتبۀ اول رشته های قرائت و حفظ را کسب کرد.
مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد گفت: با تلاش جوانان با استعداد کشور توانستیم در زمینه نانو رتبه سوم از نظر تدوین استانداردها و رتبه چهارم دنیا از نظر فناوری های نانو را کسب کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون بین المللی، در رده هشتم جهان باقی ماند.
وزیر بهداشت لبنان گفت: ایران را یک مرجع بین المللی برای واردات دارو به لبنان می دانیم و در این سفر نیز با شرکت های تولیدی داروی ایرانی برای گسترش همکاری های دارویی نشست های مشترکی برگزار کردیم.
فرماندار چالدران با اشاره به لزوم تسریع در اجرای طرح های آبخیزداری برای مقابله با مشکلات طبیعی در این شهرستان، گفت: هفت سد آبخیزداری با تلاش دولت و مسئولان استانی و شهرستانی در این منطقه مورد بهره برداری روستاییان قرار گرفته است.
۳۳ دانشگاه کشورمان در میان هزار دانشگاه برتر دنیا بر اساس رتبه بندی موضوعی تایمز در گروه مهندسی و فناوری قرار گرفتند.
وزیر دفاع گفت: هواپیمای جت «یاسین» نه تنها ماهیت راهبردی علمی و فناورانه داشته و بر ارتقاء قدرت ملی تاثیر گذار خواهد بود، بلکه به عنوان نماد بارز و افتخار آمیز در شکست و بی اثر کردن تحریم ­­ها، پیام بسیارروشنی را به نظام استکبار منعکس خواهد کرد.
هواپیمای «یاسین» به عنوان اولین جت آموزشی ساخت ایران با قابلیت رزمی، با حضور وزیر دفاع و فرمانده نیروی هوایی ارتش رسما رونمایی شد.
رئیس جمهور گفت: طی انقلاب اسلامی امید به زندگی در بین ایرانیان از 56 سال به 76 سال ارتقاء یافته است و این یکی از خدمات پزشکان و تلاشگران حوزه سلامت کشور است.
  • تعداد رکوردها : 88804