Index
89991رکورد در مدت زمان 2.849ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان غذا و دارو در این کمیسیون، گفت: ٩٧ درصد داروی مورد نیاز در داخل کشور تولید می شود اما غربی ها در تامین داروهای خاص کارشکنی می کنند.
«بزرگ ترین مشکل آمریکا در ایران حضور یک «ابرحریف» به نام آیت الله خامنه ای است که نقشه راه را می شناسد و مردم به او اعتماد آمیخته با اعتقاد دارند».
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شازند گفت: بیش از ۲ هزار قطعه صنعتی با طراحی واحد پژوهش و فناوری این مجتمع بومی سازی شد.
کارخانه سیلیس فرآور جام فعالیت رسمی خود را در فضایی به مساحت پنج هکتار در شهرک صنعتی تربت جام با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز کرد.
در حوزه تولید دستگاه اکسیژن ساز نیز موفق شدیم به دانش بومی تولید آن دست یابیم و بخشی از نیاز مراکز درمانی را تأمین کنیم
وزیر بهداشت گفت: در جمهوری اسلامی توانستیم در کوتاه تر از دو ماه از یک واردکننده تجهیزات پزشکی به تولیدکننده و سپس به صادرکننده تبدیل شویم
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: ساخت 2500 میدل باس و 260 وانت آفرود و... توسط وزارت دفاع نشان می دهد که هر جا ما مشکلی داریم نشان از غرب زدگان خودباخته و نوع مدیریت آنهاست.
وزارت اطلاعات از ضربه اساسی سربازان گمنام امام زمان(عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا خبر داده و اعلام کرده که سرکرده گروهک تروریستی تندر به دام این وزارت خانه افتاده است.
جمهوری اسلامی ایران علی رغم کارشکنی های آمریکا موفق شد ریاست شورای اجرایی برنامه اسکان بشر ملل متحد را برای یک سال عهده دار شود.
هم در بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله و امثال اینها، هم در بلایای غیر طبیعی مثل تحمیل جنگ. در هشت سال دفاع مقدّس همین حرکت عظیم ایثارگرانه ی مردمی بود که این حماسه ی بزرگ را به وجود آورد و جبهه ها را به آن شکل آراست که تا آخر در تاریخ ما یک دوران برجسته ای است.
  • تعداد رکوردها : 89991