Index
88706رکورد در مدت زمان 2.199ثانیه
عبارت مورد جستجو :
پارک ملت و مجتمع تجاری تفریحی عقیق دامغان عصر پنجشنبه با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ایران می تواند با کشورهای منطقه مدیترانه شرقی در زمینه صادرات دارو و تجهیزات پزشکی، انتقال دانش فنی، همکاری کند.
نماینده شطرنج ایران در رقابت های جوانان جهان مقابل نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشد و بار دیگر این رژیم را تحقیر کرد.
پانزدهمین دورۀ مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 25/8/1377 با شرکت 45 قاری و حافظ از 22 کشور جهان و با حضور 10 داور ایرانی و 6 داور خارجی در تهران (سالن همایش های بین المللی) برگزار شد. ایران در این مسابقات رتبۀ اول رشته های قرائت و حفظ را کسب کرد.
مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد گفت: با تلاش جوانان با استعداد کشور توانستیم در زمینه نانو رتبه سوم از نظر تدوین استانداردها و رتبه چهارم دنیا از نظر فناوری های نانو را کسب کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون بین المللی، در رده هشتم جهان باقی ماند.
وزیر بهداشت لبنان گفت: ایران را یک مرجع بین المللی برای واردات دارو به لبنان می دانیم و در این سفر نیز با شرکت های تولیدی داروی ایرانی برای گسترش همکاری های دارویی نشست های مشترکی برگزار کردیم.
فرماندار چالدران با اشاره به لزوم تسریع در اجرای طرح های آبخیزداری برای مقابله با مشکلات طبیعی در این شهرستان، گفت: هفت سد آبخیزداری با تلاش دولت و مسئولان استانی و شهرستانی در این منطقه مورد بهره برداری روستاییان قرار گرفته است.
۳۳ دانشگاه کشورمان در میان هزار دانشگاه برتر دنیا بر اساس رتبه بندی موضوعی تایمز در گروه مهندسی و فناوری قرار گرفتند.
وزیر دفاع گفت: هواپیمای جت «یاسین» نه تنها ماهیت راهبردی علمی و فناورانه داشته و بر ارتقاء قدرت ملی تاثیر گذار خواهد بود، بلکه به عنوان نماد بارز و افتخار آمیز در شکست و بی اثر کردن تحریم ­­ها، پیام بسیارروشنی را به نظام استکبار منعکس خواهد کرد.
  • تعداد رکوردها : 88706