Index
89867رکورد در مدت زمان 11.01ثانیه
عبارت مورد جستجو :
گروه استان ها ـ با تلاش محققین شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری سلامت ، کیت استخراج ژنوم ویروس Covid-۱۹ با نام تجاری Simbiolab با کیفیتی برابر با نمونه های بین المللی به تولید انبوه رسید.
صنعت پتروشیمی و فولاد ما، جزو صنایع پیشرفته دنیا است طبیعی است که از لحاظ کیفیت اگر نتوانیم رقابت کنیم نمی توانیم بازار پایداری را در اختیار داشته باشیم.
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و هیات همراه دوشنبه 30 تیرماه از خط تولید ذوب آهن اصفهان و کارگاه تولید ریل این شرکت بازدید کرد .
امروز محصولات کشاورزی ما حدود ۱۳۰ میلیون تن است این به معنای آن است که امروز ۳۲ درصد محصول بیشتری در اختیار داریم و به مردم عرضه می شود.
فاز اول پروژه عظیم شبکه آبیاری تحت فشار دشت میناب در تیرور با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: ۱۶۰ واحد مسکونی در مراسمی با حضور فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و مسوولان استان ایلام در روستای بوسانه ملکشاهی به صورت همزمان به مددجویان کمیته امداد واگذار شد.
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۵۶ درصد اراضی کشاورزی در این استان به سیستم آبیاری نوین مجهز هستند.
سخنگوی گمرک از صادرات چای ایران به ۱۲ کشور از جمله عراق، قراقستان، افغانستان، آلمان و هند به وزنی بالغ بر ۵۷۵ تن و ارزش ۴۹۳ هزار دلار خبر داد.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه از اجرای بیش از ۳۶ هزار پروژه محرومیت زدایی در کشور خبر داد و گفت: ۱۶ هزار ۴۸۹ پروژه مربوط به پروژه های عمرانی و ۲۰ هزار و ۱۹۸ پروژه مربوط به پروژه های غیرعمرانی است.
رئیس دانشگاه آزاد از راه اندازی و اجرای نظام هوشمند و یکپارچه داده در این دانشگاه خبر داد.
  • تعداد رکوردها : 89867