Index
88706رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
هواپیمای «یاسین» به عنوان اولین جت آموزشی ساخت ایران با قابلیت رزمی، با حضور وزیر دفاع و فرمانده نیروی هوایی ارتش رسما رونمایی شد.
رئیس جمهور گفت: طی انقلاب اسلامی امید به زندگی در بین ایرانیان از 56 سال به 76 سال ارتقاء یافته است و این یکی از خدمات پزشکان و تلاشگران حوزه سلامت کشور است.
پل میانگذر دریاچه ارومیه در تاریخ 27/8/1387 افتتاح شد. این پل با سه بخش اصلی، آبگذر و خاکریز دو استان آذربایجان شرقی و غربی را به هم متصل می کند. پل میانگذر با مسیرهای رفت و برگشت جداگانه هر کدام به عرض بیش از 9 متر، طول تقریبی 500 متر و مسیر راه آهن با عرض 5 متر در وسط پل طراحی شده است.
مدیر جهاد کشاورزی بانه گفت: در ۲ سال گذشته ۴۰ واحد دامی سنگین و سبک نیمه صنعتی شیر و گوشتی در این شهرستان راه اندازی شده و احداث پنج واحد صنعتی نیز در دست اقدام است.
داروی گیاهی ضدسرطان بر پایه گیاه زردچوبه توسط پژوهشگران و محققان دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز تولید شد.
طرح های اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی دانشکده کشاورزی دانشگاه لرستان روز سه شنبه با حضور وزیر علوم، تحقیقات فناوری افتتاح شد.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ری گفت: ۸۳ هزار و ۳۹۵ مترمربع از معابر روستایی این شهرستان با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال طی ۶ ماهه نخست سال جاری آسفالت شد.
۳ پروژه دانشکده کشاورزی دانشگاه لرستان امروز سه شنبه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس گفت: صادرات کالای تولیدی از این منطقه در نیمه نخست امسال حدود ۶۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
دبیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: ایران یک رهبر بهداشتی برای منطقه به ویژه در مراقبت های اولیه سلامت است.
  • تعداد رکوردها : 88706