Index
88706رکورد در مدت زمان 2.230ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بخش زنان و مامایی مادران باردار پرخطر عصر چهارشنبه با حضورمعاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مرکز آموزشی درمانی واسعی سبزوار به بهره برداری رسید.
از آغاز اجرای طرح تحول سلامت تاکنون ۲ هزار واحد تک نفره زایمان با اتاق های خصوصی در کشور راه اندازی شده است.
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: میزان تولید برنج سفید کشور به دومیلیون و ۹۰۰هزار تن رسید که بر اساس آمار رسمی مرکز آمار، نیاز سالانه کشور به برنج نیز همین میزان است.
روایتی از بازدید حضرت آیت الله خامنه ای از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناوری های برتر
جوان نخبه به ایران تعلق دارد و پاره ی تن کشور است، اما آنها به دنبال دلسرد کردن و یا فریفتن او با وعده های پولی یا غیر پولی و موهوم هستند که مسئولان وزارتخانه های بهداشت و علوم موظفند از دانشگاه ها در مقابل این جریان مراقبت کنند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حضور بیگانگان در خلیج فارس هیچ دستاوردی ندارد، گفت: با بهره گیری از توان و دانش فنی داخلی در آینده نزدیک به سمت تولید شناورهای تندرو با سرعت ۱۰۰نات می رویم.
ایران اولین کشور جهان در تولید فرش دستباف است. بیش از یک میلیون و 500 هزار مترمربع فرش در کشور تولید می شود که 80 درصد آن صادر می گردد. فرش دستبافت ایران به دلیل اصیل بودن، قدمت و کیفیت بالا اصالت خود را حفظ کرده و با فرش های دیگر کشورها قابل مقایسه نیست.
سرپرست سازمان غذا و داروی کشور در ساوه : تولید ۳۰۰ قلم دارو با مواد اولیه داخلی ، در دستور کار است.
بنا بر اعلام سازمان جهانی گردشگری با ورود ۴میلیون و ۹۰۰ هزار گردشگر در۶ ماه نخست سال؛ ایران در رتبه دوم "سریع ترین رشد گردشگری جهان" قرار دارد
مجموعه وزارت اطلاعات از مهمترین دستاوردها و سرمایه های نظام اسلامی است و اینکه بر اساس قانون اساسی، تنها دستگاه اجرایی است که وزیر آن باید مجتهدی عادل باشد
  • تعداد رکوردها : 88706