Index
89991رکورد در مدت زمان 9.562ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۹۳۰ پروژه مختلف به مناسبت هفته دولت در این استان افتتاح و ۲۲۶ پروژه کلنگ زنی شد.
رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه امروز سلاح های راهبردی پدافند هوایی در اختیار ما قرار دارد، گفت: آن روزها عمق نگاه ما این بود که راداری داشته باشیم که بتواند ۲۵ کیلومتر را رصد کند ولی امروز ما رادارهایی داریم که ۳ هزار کیلومتر برد دارند.
رئیس مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در ابتدای انقلاب 26 میلیون تن محصولات کشاورزی داشتیم که این مقدار به 126 میلیون تن در حال حاضر رسیده که نقش کشاورزان پیشرو در این پیشرفت بی بدیل است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر گفت: بند رسوبگیر روستای کوهزین با اعتبارات صندوق توسعه ملی به بهره برداری رسید.
استاندار گلستان از بهره برداری از نخستین پروژه پایلوت پرورش متراکم میگوی کشور به صورت گلخانه ای در شهرستان ترکمن خبر داد.
مردم ولایتمدار ایران اسلامی با برپایی مجالس عزاداری و نوحه خوانی در سوگ امام حسین(ع) و شهدای دشت کربلا اشک ماتم ریختند.
در روز تاسوعای حسینی، سراسر ایران اسلامی سیاهپوش و عزادار است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز ۱۶۴ پروژه بهداشتی و درمانی را با یاد ۱۶۴ شهید مدافع سلامت در هفته دولت افتتاح کرد.
یکی هم قدرت دیپلماسی است این که ما قادریم در سازمان ملل رو به روی آمریکا بایستیم و مقابله کنیم و موفقیت بدست آوریم.
سه طرح ملی در حوزه صنعت و معدن در استان های یزد، فارس و کردستان با حضور رییس جمهوری و در سومین روز از هفته دولت افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 89991