Index
89135رکورد در مدت زمان 13.97ثانیه
عبارت مورد جستجو :
محققان دانشگاه تربیت مدرس با همکاری گروه تحقیقاتی ریچارد کینر (Richard Kaner) دانشگاه کالیفرنیا و لس آنجلس، ابزار ذخیره انرژی طراحی کردند که در تمامی گستره pH کار می کند و کارکرد ممتازی از خود نشان می دهد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) ۲۳ مرکز نیکوکاری تخصصی به صورت همزمان در شهرستان های مختلف این استان افتتاح شد.
فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر اردبیل برای تولید لاستیک کامیون و اتوبوس روز چهارشنبه با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.
طرح شبیه ساز رانندگی نصیر که سالهاست به پایان رسیده است، امروز بعد از ظهر برای اجرا در شهر رونمایی شد. همچنین مقرر شد تا ۱۶۰ راننده به صورت پایلوت در کلاس آموزشی این شبیه ساز از سوی سازمان اتوبوس رانی شرکت کنند.
۸۷ طرح عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی استان اردبیل امروز چهارشنبه همزمان با سفر حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران طی آیینی و با ارائه گزارش به صورت ویدئوکنفرانس توسط عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی افتتاح شد.
۲۹ پروژه گردشگری و میراث فرهنگی استان اردبیل همزمان با سفر رییس جمهوری به این استان به بهره برداری رسید.
همزمان با سفر رییس جمهوری به استان اردبیل، ۱۱ پروژه بخش بهداشت و درمان استان با یک هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری به بهره برداری رسیده و عملیات اجرایی چهار پروژه مهم دیگر آغاز شد.
تمامی تولیدات سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع بومی است و هم اکنون دفاتر این سازمان برای طراحی و توسعه مراکز فناوری و آینده نگاری فعالیت می کنند.
رئیس جمهور خط تولید خودروی تجاری سنگین با نام اصیل ایرانی «چاپار» را در کیلومتر ۳۰ اردبیل به مشگین شهر افتتاح کرد.
نانوکیت های تشخیص سریع استامینوفن و مورفین با ویژگی های منحصر به فرد برای نخستین بار در دنیا در دانشگاه صنعتی قوچان صورت گرفت.
  • تعداد رکوردها : 89135