Index
88478رکورد در مدت زمان 2.761ثانیه
عبارت مورد جستجو :
استاندار آذربایجان‎ شرقی با اشاره به ظرفیت های صنعتی و خودرویی استان و شهر تبریز گفت: تبریز به قطب سوم خودروسازی ایران تبدیل می شود.
صادرات کالاهای غیرنفتی با احتساب میعانات گازی در سال ۱۳۹۷ نسبت به سال ۱۳۹۲، حدود ۵.۹ درصد افزایش داشته است.
با امضای استانداران استان های شرقی و معاون وزیر نیرو، تفاهم نامه مشترک طرح انتقال آب از سواحل چابهار به شرق کشور منعقد شد که در این تفاهم نامه با انتقال ۶۰ میلیون مترمکعب آب از سواحل چابهار به خراسان جنوبی موافقت شد.
با صعود علیرضا فیروزجا و پرهام مقصودلو به دور دوم مسابقات جام جهانى، بهترین نتیجه تاریخ شطرنج ایران در این رقابت ها به ثبت رسید.
کارنامه / حنا . 62 20 شهریور 1398 17:11
حنا اولین بزغاله شبیه سازی شده در ایران و خاورمیانه است که در تاریخی 1388/1/23 در محل پژوهشکده زیست فناوری رویان جهاد دانشگاهی (مزرعه تحقیقاتی اصفهان) با عمل سزارین به دنیا آمد. حنا ماده و از نژاد بختیاری بود و هدف از تولید آن دستیابی به حیوانات تراریخت و داروهای نوترکیب بود. ایران پنجمین کشور جهان در شبیه سازی بز است.
پیش از انقلاب، ایران با 33 میلیون نفر جمعیت، پزشکان مورد نیاز خود را از هند، بنگلادش و پاکستان تأمین می کرد. پس از انقلاب جمعیت کشور به بیش از دو برابر افزایش یافت، اما نه تنها به ورود پزشکان خارجی نیاز نشد، بلکه پزشکان ایرانی مازاد بر نیاز کشور، روانه کشورهای دیگر شدند.
موشک های کروز یکی از موثرترین سلاح ها در میدان های نبرد هستند که توانایی ایجاد ضربات سنگین و مهلک در زمین، هوا و دریا را دارند.
حضور یک هزار و ۵۰۰ گردشگری خارجی برای تماشای آئین های مُحرم تنها در شهر یزد، نشان از ظرفیت گردشگری معنوی و مذهبی ایران برای تبدیل این کشور به قطب گردشگری محرم دارد که با فراهم کردن زمینه ها و زیر ساخت های لازم می تواند علاوه بر معرفی معارف، آموزه های این ماه به رونق گردشگری نیز بیانجامد.
استان کردستان با تولید سالانه ۱۳۰۰ تن عسل، قطب تولید مرغوب ترین عسل های کشور محسوب می شود.
سه بانک ایرانی بر اساس آخرین رتبه بندی برترین موسسات مالی اسلامی در جهان که توسط نشریه بین المللی بنکر منتشر شد، جزو ۱۰ بانک برتر جهان قرار گرفتند.
  • تعداد رکوردها : 88478