Index
89737رکورد در مدت زمان 2.652ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون صنایع دستی وزیر میراث فرهنگی با اشاره به اینکه ایران سومین تولیدکننده صنایع دستی در جهان شده است، گفت: کارگاه های تولید صنایع دستی در کشور افزایش یافت.
رهبر معظم انقلاب اسلامی: به همه شما عزیزان، کاپیتان و کارکنان کشتی خدا قوت می گویم. کار بزرگی کردید. حرکت شما حرکتی جهادی بود. کشور را سرافراز کردید.
رئیس دانشکده برنامه ریزی و علوم محیطی دانشگاه تبریز از راه اندازی سرور محاسباتی پردازش تصاویر راداری، محاسبات سنگین و مدلسازی در دانشکده برنامه ریزی و علوم محیطی توسط گروه سنجش از دور و GIS این دانشکده خبر داد.
مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا وابسته به بنیاد مستضعفان گفت: با راه اندازی خط تولید روغن ترانس 1 و 2 ، کشور را از واردات این روغن ها بی نیاز خواهد کرد.
مستند «سایه های بی خورشید» به کارگرانی مهرداد اسکویی جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم از نگاه هیات داوران دانش آموزی جشنواره «کراکو» لهستان را به خود اختصاص داد.
نخستین مرکز جامع درمان سرطان برای بیماران مبتلا به سرطان های سینه، دستگاه گوارش، خون، معده و ... با همه امکانات تشخیص، درمان و مشاوره های مختلف در کشور راه اندازی شد.
عضو هیئت علمی دانشگاه قم با همکاری تعدادی از همکاران دانشگاهی خود موفق شد تا فناوری دستگاه تصویر برداری و اسپکترومتری را بومی سازی کند که این دستگاه کاربری های متنوعی از جمله در تشخیص اسناد و اوراق بهادار جعلی دارد.
محققان پالایشگاه پلاسمای انسانی نخستین تولید کننده آنتی بادی تزریقی کووید ۱۹ در کشور هستند.
۳۸ سال از روزهای پرتلاطم انقلاب اسلامی می گذرد و نهال علم ایران که در آن روزگار شاخه ای نحیف بود حالا دیگر به درختی تناور بدل شده برگ های زرین آن در جهان علم و دانش می درخشند.
اصلاً به ذهن مردم خطور نمی کرد که بتوانند غلبه کنند بر اراده ی صاحبان اراده های تلخ و خطرناک. احساس حقارت می کردند، احساس توانایی نمی کردند؛ امام این را تبدیل کرد به احساس عزّت، احساس اعتماد به نفْس
  • تعداد رکوردها : 89737