Index
88706رکورد در مدت زمان 16.92ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ۱۹۷ مرکز رشد در دانشگاه های کشور داریم و بیش از ۴۳ پارک علم و فناوری در کشور فعال است که عموما در حوزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کار می کنند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عبور از دوره تحریم و جنگ ظالمانه دشمنان علیه ایران گفت: آمارهای جهانی حکایت از رشد تولید کالاهای صنعتی ایران دارد.
مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استات زنجان گفت: ۲۶ پروژه مدرسه سازی با ۱۲۰ کلاس درس در زنجان همزمان با سراسر کشور به بهره برداری رسید.
امروز به طور قاطعانه می توانیم اعلام کنیم که توطئه های آمریکا، استکبار جهانی، صهیونیسم و ارتجاع منطقه، برای زدن آسیب جدی به نظام پایان یافته است و همه آنها اعتراف می کنند که با هوشمندی، صبر، مقاومت و ایستادگی از این شرایط بحرانی یا شبه بحرانی، عبور کرده ایم.
در ایران ورود سازمان یافته تر به عرصه لیزر و توسعه فناوری آن با تاسیس مرکز ملی علوم و فنون لیزر ایران در سال 1385 آغاز شد و بسترهای لازم تحقیقات و کاربری، گسترش علوم و فنون مرتبط، آموزش ­های نظری و کاربردی در سطوح مختلف را فراهم نمود.
کارنامه / رادیو . 92 22 مهر 1398 21:44
رادیو پیام نخستین شبکۀ رادیویی پس از انقلاب در تاریخ 14/9/1372 راه اندازی شد. پس از آن رادیو قرآن (1375)، رادیو معارف (1376)، رادیو فرهنگ (1377) و شبکه های ورزش، سلامت، تجارت، گفتگو و... افتتاح شدند. همچنین 30 شبکۀ رادیویی به زبان های مختلف برای مخاطبان خارج از کشور تاسیس گردید.
معاون میراث فرهنگی کشور از ثبت ملی ۴۰ اثر تاریخی و فرهنگی غیرمنقول در شورای ملی ثبت آثار غیرمنقول تاریخی و فرهنگی واجد ارزش خبر داد و گفت: این آثار مربوط به استان های خراسان جنوبی و تهران است.
فرماندار بروجن ،مقاوم سازی خانه های روستایی را از برنامه های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: تاکنون ۴ هزار و ۲۸۰ مسکن روستایی در این شهرستان مقاوم سازی شده است.
رئیس سابق آژانس فضایی قزاقستان با بیان اینکه مذاکرات ایران و قزاقستان برای توسعه همکاریهای فضایی انجام شده است، گفت: قزاقستان برای ساخت ماهواره بر و پرتاب ماهواره آماده همکاری است.
رهبر معظم انقلاب از آیت الله مکارم شیرازی در یکی از بیمارستان های تهران عیادت کردند.
  • تعداد رکوردها : 88706