Index
89737رکورد در مدت زمان 2.168ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون سیاست های اقتصادی معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: در اسفند، فروردین و اردیبهشت ماه نیاز به واردات تجهیزات وابسته به کرونا داشتیم اما در حال حاضر دیگر نیازی به واردات این تجهیزات نبوده و کشور صادرکننده این تجهیزات است.
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از تولید ۲۴ میلیونی محصولات باغبانی در کشور خبر داد.
نفتکش کلاول به عنوان پنجمین و آخرین نفتکش حامل سوخت ایران شامگاه دوشنبه وارد سواحل شمالی آب های ونزوئلا شد و هم اکنون توسط نیروهای مسلح این کشور مورد حفاظت قرار گرفته است.
پارک علم و فناوری پردیس؛ خیابان نوآوری ششم،کارخانه «ایمن ایجاز». ماجرای این کارخانه، متفاوت از همه کارخانه هایی است که تا به حال دیده و از آن شنیده اید. جمجمه مصنوعی، مهره کمر مصنوعی، انواع پیچ و پلاک هایی که در عمل های جراحی استفاده می شود و در یک کلام 1740 قلم تجهیزات پزشکی در این کارخانه تولید می شود. اقلامی که تا همین چند سال قبل،متولیان وزارت بهداشت برای واردات هر یک از این قطعه های پزشکی باید هفت خان رستم را از سر می گذراندند.
قصه کارخانه ای که در خط تولیدش اعضای مصنوعی بدن ساخته می شود و شنیدن ماجرای زندگی مؤسس کارخانه ای که آمریکایی ها از دهه هفتاد سایه اش را با تیر می زنند برای رقم زدن یک روز هیجان انگیز کافیست.
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به ساخت و بومی سازی سنجشگر صنعتی چندمنظوره گاما G.G. ۱۰۴ با قابلیت اندازه گیری محتویات مخازن و تبدیل همزمان برای سنجش ارتفاع، چگالی، ضخامت، تناژ و سوییچ شد.
استاندار کرمانشاه گفت: به همت خیرین مدرسه ساز از نیمه دوم سال ۹۶ تاکنون ۹۰۰ کلاس درس با اعتبار ۱۲۲ میلیارد تومان در استان احداث شده است.
سد سیاهوی شهرستان سربیشه به عنوان دومین سد بزرگ خراسان جنوبی، امروز با حضور رضا اردکانیان به بهره برداری رسید.
نشریه آمریکایی فوربس: ایران به باشگاه نخبگان ناوگان زیر دریایی های بدون سرنشین که تا کنون در اختیار آمریکا و انگلیس قرار داشت، پیوست.
پیام رهبر انقلاب اسلامی: مجلس، نقطه ی امید مردم و نقطه ی اتّکاء مجریان، و به معنی حقیقی، در رأس امور کشور خواهد بود و چنین مجلسی در رساندن کشور به هدفهای والا، سهم بسزا خواهد داشت.
  • تعداد رکوردها : 89737