Index
88706رکورد در مدت زمان 2.262ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از گرفتارشدن "روح الله زم"، سرشبکه سایت وابسته و ضدانقلاب "آمدنیوز" توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.
رئیس کل گمرک ایران میزان صادرات کالاهای غیرنفتی در ۶ ماه نخست امسال را ۷۰ میلیون تن اعلام کرد و گفت: ارزش این کالاها ۲۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار است.
صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات از نخستین اپراتور خصوصی پست کشور رونمایی شد.
معاون کل وزارت بهداشت گفت: ۷۱.۷ درصد مردم تحت پوشش خدمات همگانی سلامت هستند که تا سال ۲۰۲۳ به ۸۰ درصد می رسد.
مدیر توسعه، تعالی و کیفیت بانک خون بند ناف رویان وابسته به جهاد دانشگاهی گفت: بانک خون بند ناف رویان از سال ۸۴ راه اندازی و تاکنون بیش از ۱۲۰ هزار نمونه خون بند ناف در مراکز وابسته به رویان ذخیره سازی شده است.
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد گفت: هم اکنون با پیگیری مسئولان و فعالان صنعت اسب، این استان به قطب پرورش و نگهداری اسب نژاد عرب در ایران و منطقه خاورمیانه تبدیل شده است.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف و اذعان دارد گفت: دشمن جرأت شلیک حتی یک تیر به سمت ما را ندارد.
برگزیدگان جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا در مسابقات جهانی اختراعات انگلستان 2019 خوش درخشیدند.
رهبر انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع): امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است. اتفاقاً دشمنان هم به این عزت کمک کردند.
سازمان شیلات ایران پرورش مصنوعی مولدسازی ماهیان خاویاری را در سال 1369 آغاز کرد و در سال 1387 موفق به تخم کشی از گونۀ فیل ماهی پرورشی به روش «میکرو سزارین» شد. ایران پس از روسیه دومین کشور جهان در تکثیر فیل ماهی به روش سزارین است.
  • تعداد رکوردها : 88706