Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 203927
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395 10:12
تعداد بازدید : 441

ایران مراکز تاریخی و گردشگری افسون کننده ای دارد

شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا: ایران، مراکز تاریخی و گردشگری «افسون کننده ای» برای بازدید کنندگان دارد.
 شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا در گزارشی ویژه به ابنیه تاریخی اصفهان بخصوص مراکز گردشگری آن پرداخته و نوشته است: ایران، مراکز تاریخی و گردشگری «افسون کننده ای» برای بازدید کنندگان دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ سی ان ان در این گزارش ویژه با عنوان «هتل عباسی اصفهان، زیباترین هتل خاورمیانه» به ایران و شهرهای تاریخی آن از جمله اصفهان پرداخته و آن را بعنوان یکی از مقاصد گردشگری مهم به گردشگران بین المللی توصیه کرده است.
سی ان ان گزارش داده است: ایران تلاش دارد صنعت گردشگری خود را با توجه به افزایش شمار گردشگران که در سال 2016میلادی به پنج میلیون و 200 هزار نفر رسید، در سال 2017 به روز کُنَد و درعین حال مراکز تاریخی و گردشگری «افسون کننده ای» برای بازدید کنندگان خود دارد و هیچ مکانی همچون هتل عباسی اصفهان نمی تواند دارای چنین جاذبه ای برای اقامت باشد.
سی ان ان افزود: شهر اصفهان، در اماکن شگفت انگیز تاریخی ایران سهیم است، اما از بسیاری جهات، هتل عباسی به نوبه خود دارای جاذبه گردشگری است؛ ابنیه ای که 300 سال پیش در دوره صفویه و پادشاهی «شاه سلطان حسین» و در نقطه جاده تجاری ابریشم بنا نهاده شد.
سی ان ان در وصف هتل عباسی اصفهان نوشته است: هتلی منحصر به فرد و دارای زیبایی ایرانی است به مانند «واحه ای» (منطقه ای سرسبز وسط بیابان) در میان شهر و «زمردی سبز» می ماند و تمام نقاط این هتل زیباست و حتی سقف آن ارزش عکس های اینستاگرامی دارد.
سی ان ان می افزاید: اگر به اصفهان رفتید و سری به هتل عباسی نزدید، این فرصت را از دست داده اید.
این شبکه تلویزیونی آمریکایی در ادامه می گوید: درحالی که تحریم های آمریکا همچنان علیه ایران پا برجاست و بعید به نظر می رسد شرایط در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ نیز تغییر کند، اما گروه هتل داران غیر آمریکایی ورود به صنعت گردشگری ایران را آغاز کرده اند.
به گزارش سی ان ان، در این میان گروه فرانسوی «Accor » در سال 2016میلادی در این زمینه، نخستین گروهی بود که ورود کرده و به دنبال آن گروه هتل داران « روتانا» امارات و «ملیا» اسپانیا به ایران آمدند و انتظار می رود تا سال 2018میلادی، ایران شش شعبه مختلف از هتل ها ی بین المللی را در کشورش داشته باشد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :