Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 203989
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395 9:10
تعداد بازدید : 184

الشحات شتا، نویسنده و تحلیلگر سرشناس مصری

آیت الله خامنه‎ای امام و رهبر شیعه و سنی است

الشحات شتا، نویسنده مصری: پس از آنکه سخنان حضرت آیت الله خامنه‎ای رژیم صهیونیستی را غده سرطانی ‎دانست و خواستار نابودی این رژیم، حمایت از جریان مقاومت در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی و اتحاد اعضای مقاومت شد را شنیدم، به خود گفتم که ایشان به حق امام و رهبر همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی است.

یکی از نویسندگان مشهور مصری خاطرنشان کرد که حضرت آیت الله خامنه‎ای رهبر همه مسلمانان جهان و احیا کننده اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه کیهان؛ الشحات شتا، نویسنده و تحلیلگر سرشناس مصری در تازه‎ترین یاداشت خود با اشاره به برگزاری کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران نوشت: پس از آنکه سخنان حضرت آیت الله خامنه‎ای در این همایش مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی را غده سرطانی ‎دانست و خواستار نابودی این رژیم، حمایت از جریان مقاومت در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی و اتحاد اعضای مقاومت شد را شنیدم، به خود گفتم که ایشان به حق امام و رهبر همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی است.
وی افزود: حضرت آیت الله خامنه‎ای از قضیه فلسطین و همه مردم این کشور که غالبا اهل سنت هستند، حمایت می‎کند و اگر ایشان فقط رهبر شیعیان جهان بود، هیچ گاه از مردم فلسطین حمایت نمی‎کرد و خواستار آزادی این کشور نمی‎شد.
الشحات شتا تاکید کرد که این عالم ایرانی توانست با حمایت از فلسطین دومین پیروزی جریان مقاومت اسلامی غزه در سال 2008 را به دست بیاورد و همچنین با پشتیبانی از شیعیان و اهل تسنن عراق اشغالگران آمریکایی را در سال 2010 میلادی از خاک این کشور بیرون کند.
نویسنده مصری یادآور شد: ایران در سال 2012 با موشک‎های فجر 5 عمق اراضی اشغالی یعنی تل آویو، اورشلیم و هرتزلیا را هدف قرار داد و اگر حمایت ایران از سوریه نبود، در همان ابتدای جنگ یعنی سال 2011 میلادی این کشور نابود شده بود.
وی همچنین نوشت: رسول اکرم(ص) در حدیثی فرموده است «خداوند در هر صد سال شخصی را برای این امت خواهد فرستاد که دین را احیا کند» و حضرت آیت الله خامنه‎ای در قرن حاضر همان شخصی است که رسول اعظم (ص) در حدیث خود به آن اشاره کرده است.
الشحات شتا ابراز داشت: حضرت آیت الله خامنه‎ای حامی فلسطین، عراق، لبنان، سوریه، یمن و مستضعفین جهان است و به حق لایق لقب امام و رهبر اهل سنت قبل از شیعیان است.
وی در ادامه به انتقاد از مجامع جهانی اسلامی پرداخت و تصریح کرد: هیئت علمای اسلامی، مجامع مختلف عربی و ائتلاف العشری که یمن را نابود ساخت از مردم مظلوم فلسطین حمایت نکردند. آیا رهبران کشورهای اسلامی و عربی می‎توانند همایش حمایت از انتفاضه فلسطین مانند حضرت آیت الله خامنه‎ای برگزار کنند؟
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :