Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 204072
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395 12:54
تعداد بازدید : 228

اعتراف دنیا به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران

دنیا به اقتدار نظامی ایران اعتراف دارد و این موضوع بطور دقیق توسط متخصصان این حوزه بررسی شده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش: دنیا به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران اعتراف دارد و این موضوع بطور دقیق توسط متخصصان این حوزه بررسی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ارشد قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا در مشهد گفت: به اعتراف دشمنان این مرز و بوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت بزرگ و مقتدر شناخته می شود

امیر سرتیپ کیومرث حیدری به مصادیق اقتدار کشور اشاره کرد و افزود: تسخیر افغانستان و عراق بر اساس هدف تسلط بر ایران انجام شد و لی بعدها به این نتیجه رسیدند که نمی توانند چکمه های خود را وارد کشور ما کنند.

او گفت: دشمنان با تجهیزات و آخرین فناوریها اقتدار ایران را بررسی کردند و متوجه شدند اگر به کشورمان حمله کنند این سرزمین به گورستان آنها تبدیل خواهد شد، بر همین اساس در موضع انفعالی قرار گرفته و تصمیم گرفتند رویکردهای فرهنگی را بیش از گذشته دنبال کنند.

امیر حیدری افزود: از بین بردن منافع جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک رویکرد اساسی پس از بررسی اقتدار کشورمان، به صورت ویژه دنبال و پروژه حمله نظامی به بایگانی غربیها سپرده شد.

به گفته وی  افزون بر 150 فرستنده رادیویی و تلویزیونی تلاش می کنند ایران را از لحاظ فرهنگی نابود کنند و در این مسیر به خیال خود در حال تلاش برای از بین بردن ارزشهای ناب اسلامی هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به پروژه نفوذ نیز اشاره و بیان کرد: نفوذ در حوزه مسئولان برای از بین بردن محاسبات آنها و در بین آحاد جامعه به صورت ویژه توسط دشمنان نظام اسلامی دنبال می شود.

امیر حیدری افزود: توجه ویژه به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی مهمترین راه برای حراست از اقتدار کشور است، به فرموده رهبری روحیه های انقلابی که روزی در بسیج دنبال می شد امروز در ارتش به وضوح دیده می شود و این روحیه باید به صورت ویژه تقویت گردد.

او در ادامه به 17 دستورالعمل عملیاتی برای یگانهای ویژه ارتش اشاره و بیان کرد: شناسایی نیروهای کارآمد و استفاده از جوانان در عرصه های مختلف نظامی دو رویکردی است که در ارتش جمهوری اسلامی ایران بطور ویژه دنبال می شوند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: تقویت فرهنگ ولایتمداری، ارتقاء توان رزمی و رسیدگی به معیشت کارکنان سه رویکردی است که باید توسط فرمانده جدید شمال شرق نزاجا بطور ویژه دنبال شود

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: مدافعان انقلاب اسلامی با تلاش و جهاد خود از حریم ولایت حراست می کنند.

 آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: تدین، ولایت مداری و انقلابی بودن ویژگی اصلی مدیران این استان است و این موضوع توانسته تاثیرات بسیار ارزشمندی را در جامعه از خود برجای بگذارد. 

امام جمعه مشهد اظهار کرد: مدیران این استان اگر مسئولیت های سنگین تری در کشور بر عهده می گیرند نشانگر آن است که حریم حضرت رضا(ع) در حال گسترش است.

 استاندار خراسان رضوی هم گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از استوانه های اصلی قدرت ملی در شرایط فعلی است.

علیرضا رشیدیان  با اشاره به اینکه ارتش نقش بسیار مهمی را در حوزه اقتدار و سربلندی و پیشگیری تهدیدات ایفا می کند، خاطر نشان کرد: برگزاری رزمایش ها و تمرینات مختلف و حضور در صحنه های مختلف این کشور را نسبت به تهدیدات احتمالی بیمه می کند.

رشیدیان به فعالیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مردم یاری و تقویت دستگاه های مختلف اجرایی کشور اشاره کرد و گفت: در سیل اخیری که در خراسان رضوی رخ داد برادران عزیزمان در ارتش و سپاه در صحنه حاضر شدند و در مسیر کمک و یاری رساندن به مردم آسیب دیده گام برداشتند.

وی با بیان اینکه ارتش در حوزه های معرفتی نیز فعالیت های بسیار گسترده را انجام داده است، خاطر نشان کرد: ایمان به اسلام راستین و گسترش فرهنگ شهادت توانسته در طول سال های مختلف از کیان انقلاب اسلامی حراست کند.

در این مراسم امیر سرتیپ دوم رضا آذریان به عنوان فرمانده ارشد نزاجا در شمال شرق کشور معرفی و از تلاشهای امیرسرتیپ دوم علی جهانشاهی که به معاونت هماهنگی نیروی زمینی ارتش منصوب شده است قدردانی شد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :