Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 204348
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395 10:57
تعداد بازدید : 235

در ششمین دوره جایزه جهانی Make

بانک پاسارگاد به عنوان یکی از 3 سازمان دانشی برتر در ایران معرفی شد

در ششمین جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران بانک پاسارگاد بعنوان یکی از 3 شرکت برتر این دوره از ارزیابیها انتخاب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه رسالت؛ این مراسم در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵، با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری و مدیران عالی بیش از ۱۳۰ سازمان ایرانی، برخی از سفیران کشورهای اروپایی، نماینده جایزه جهانی Make در ایران، نماینده موسسه تحقیقاتیTeleos به عنوان نهاد جهانی برگزاری این جایزه، جمعی از دانشگاهیان، اندیشمندان و ... در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد و بانک پاسارگاد موفق شد برای پنجمین بار به عنوان یکی از سه سازمان دانشی برتر ایران معرفی شود. با این موفقیت، بانک پاسارگاد به عنوان یکی از ۳ نماینده ایران، جهت شرکت در رقابت های آسیایی جایزه جهانی Make حضور خواهد شد.

در این مراسم همچنین آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت دانش محور در ایران و جهان توسط چهره های شاخص بین المللی و داخلی مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این خبر، ارزیابی سازمان های شرکت کننده در ششمین دوره جایزه جهانی MAKE در ایران بر اساس ۱۵۰ شاخص معتبر بین المللی این بنیاد، توسط استادان و خبرگان برجسته بین المللی دارای سوابق مدیریت و نظارت بر سازمان های پیشرو دنیا نظیر Siemens، Bosch، BP، GlaxoSmithKline، ArcelorMittal، Deutsche Bank، Mercedes-Benz، Pwc، British Telecom و... در سه مرحله انجام شده است.

گفتنی است جایزه جهانی MAKE، بزرگ ترین و معتبرترین مرجع ارزیابی و هدایت سازمان های دنیا در ارزش آفرینی دانش محور است که در ایران، با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و زیرنظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE اهداء می شود.





نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :