Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 205278
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1396 10:33
تعداد مشاهدات : 204

۱۶ مجله دانشگاه علامه در پایگاه بین المللی دوج نمایه شد

تعداد ۱۶ مجله دانشگاه علامه طباطبایی در پایگاه بین المللی دوج (DOAJ) ثبت نهایی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛  در راستای بین المللی سازی تولیدات انتشارات دانشگاه علامه، پس از گذشت نزدیک به یک سال از ثبت نام اولیه و استاندارد سازی سامانه مجلات، ۱۶ مجله این دانشگاه در پایگاه بین المللی دوج (DOAJ) ثبت نهایی شد.

امیر زند مقدم رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در فاز اول این فرآیند که از اردیبهشت سال ۹۵ آغاز شد، یک تیم تخصصی برای استاندارد سازی مجلات دانشگاه تشکیل و پس از مطالعه و بررسی، ۱۶ مجله واجد شرایط شناخته شد.

وی افزود: این مجلات در سامانه مربوطه ثبت اولیه شدند و زیر نظر پایگاه بین المللی دوج داوری و تصحیح شدند که در نهایت و پس از گذشت حدود یک سال، هر ۱۶ مجله در این پایگاه بین الملللی ثبت نهایی شدند.

رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرد: پایگاه بین المللی دوج در حال حاضر حدود ۹ هزار مجله را نمایه کرده است و نمایه شدن مجلات در این پایگاه بین المللی باعث بالا رفتن ارجاعات و دیده شدن بیشتر مقالات و مجلات می شود.

زند مقدم عنوان کرد: فرآیند ثبت مجلات در سایر پایگاه های اطلاعاتی و استنادی زمینه ثبت مجلات در پایگاه های اسکوپس و تامسون رویترز را تسهیل می کند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :