Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 205431
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1396 10:28
تعداد مشاهدات : 184

آيت الله خامنه ای، كشتی انقلاب را در دريای پرتلاطم مديريت كردند

امام خميني (ره) تحولي بزرگ در دنيا ايجاد کردند و امروز آيت الله خامنه اي با درجه بالاي فقهي و مديريتي توانستند اين کشتي را در درياي پرتلاطم اداره کنند.
يكي از مراجع عظام تقليد گفت: آيت الله خامنه اي، كشتي انقلاب را در درياي پرتلاطم مديريت كردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس؛ آيت الله حسين نوري همداني در ديدار جمعي از فرماندهان انتظامي شهرستان ها و فرماندهان و مديران مرزباني و درياباني شرکت کننده در دوره بصيرت اظهار کرد: خداوند انسان ها را بدون رهبر و راهنما رها نکرده، زيرا انسان ها به مدير و رهبر نياز دارند.
وي خاطرنشان کرد: زندگي انسان ابعاد مختلف فرهنگي، سياسي، نظامي و جهادي دارد و مديري نياز است که در تمام ابعاد انسان ها را اداره کند و جامعه عزتمند و قدرتمند را به وجود آورد.وي با بيان اينکه مسئله امامت مهم است گفت: شناخت خداوند و توحيد نخستين درس است، انسان بايد درک کند کسي که نظم و نظام جهان را ايجاد کرده خداوند عالميان است و خداوند براي مردم راهنما فرستاده و رسالت و قانون خود را بيان کرده است.
استاد حوزه علميه قم عنوان کرد: پيامبر اکرم(ص) براي امر رسالت پاداشي از مردم طلب نکردند بلکه تنها خواستند اهل بيت(ع) را دوست داشته باشند بايد با دل و جان دوستداري ولايت را ثابت کنند محبت به اهل بيت(ع) در زندگي انسان تأثير مي گذارد.
وي با بيان اينکه اعمال انسان بدون ولايت قبول شدني نيست گفت: شرط قبولي اعمال ولايت است و هيچ علمي بدون ولايت در درگاه پروردگار ارزش ندارد.
آيت الله نوري همداني با اشاره به حديث ثقلين عنوان کرد: پيامبر اکرم(ص) بر اساس اين حديث قرآن و اهل بيت(ع) را به عنوان امانت بين مردم قرار دادند.وي ادامه داد: امام خميني (ره) تجارب خود را در وصيت نامه بيان کرده و جايگاه کنوني انقلاب اسلامي لرزه به اندام مستکبران مي اندازد.
استاد حوزه علميه قم عنوان کرد: اهل بيت(ع) راه را نشان مي دهند و بايد در آن مسير گام برداريم. لازم است در زمان غيبت امام عصر(عج) به کساني مراجعه کنيم که با فقه آشنايي دارند. حوادث مختلف در سوريه، يمن، بحرين و عراق در کل جهان وجود دارد که بايد به فرد آگاه در اين زمينه مراجعه شود.
وي يادآور شد: آمريکا، فرانسه، انگلستان و ايادي آنها با استفاده از علم و قدرت خود عليه اسلام و مسلمانان اقداماتي انجام مي دهند و از طرفي مسلمانان بيدارتر و عقيده آنها مستحکم تر شده است.آيت الله نوري همداني با بيان اينکه انقلاب ما ديني و مذهبي است گفت: انقلاب هاي فرانسه و انگلستان به دين و مذهب مربوط نيست.
وي خاطرنشان کرد: بايد در نظر داشت خداوند مردم را بلاتکليف نگذاشته بلکه براي آنها تکليف معين کرده بنا بر اين در حوادث بايد به فقيه، اسلام شناس، مدير، مدبر و شجاع مراجعه کرد.
اين مرجع تقليد عنوان کرد: امام خميني (ره) تحولي بزرگ در دنيا ايجاد کردند و امروز آيت الله خامنه اي با درجه بالاي فقهي و مديريتي توانستند اين کشتي را در درياي پرتلاطم اداره کنند.
وي تأکيد کرد: نظام ما ولايي است بايد آن را حفظ کنيم اين نظام در دل مردم جا دارد و ميليون ها انسان عاشق شهادت آماده دفاع از اين نظام هستند.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :