Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 205520
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1396 10:12
تعداد مشاهدات : 467

درمانگاه نیروی دریایی سپاه در بندرعباس افتتاح شد

درمانگاه شهید حبیب روحی نیروی دریایی سپاه با حضور سرتیپ علی فدوی در بندرعباس راه اندازی شد.
درمانگاه شهید حبیب روحی نیروی دریایی سپاه با حضور سرتیپ علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو در بندرعباس راه اندازی شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه کیهان؛ فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم راه اندازی این درمانگاه گفت: ساخت و توسعه پروژه های درمانی نیروی دریایی سپاه در استان های ساحلی درسال جاری هم ادامه دارد تا با توسعه و گسترش مراکز بهداشتی و درمانی مشکلات مردم در این زمینه بر طرف شود.
فدوی، از مسئولان امور درمانی خواست که راهبرد آنان تمرکززدایی از خدمات درمانی و توسعه آن به نقاط مختلف کشور باشد به گونه ای که بیماران مجبور نباشند برای دریافت این خدمات به پایتخت و یا شهرهای بزرگ مراجعه کنند.
فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه هم در این مراسم گفت: هزینه ساخت و تجهیز این درمانگاه 3 میلیارد تومان بوده و دارای پنج بخش خدماتی در زمینه اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، دندانپزشکی و داروخانه است.
سرتیپ موسوی جزایری افزود: این مجموعه پس از توافق بهداری ستاد کل نیروهای مسلح و سپاه، به اهتمام فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه و مهندسی این نیرو در محوطه ای افزون بر 4300 متر و منطبق با سطح کیفی الف سازمان علوم پزشکی، با سازه بتونی ساخته شده و با تجهیز به امکانات تولید داخل، آماده خدمت رسانی شده است.
وی بیان داشت: بخش اورژانس این درمانگاه در 2 واحد مجزا برای خواهران و برادران، مجهز به چندین تخت تحت نظر و سی پی آر و همچنین 2 واحد جداگانه تزریقات خواهران و برادران است.
شهید روحی از جمله رزمندگان تیپ تکاوران امام سجاد(ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در آذرماه سال 94 در جنوب غربی حلب سوریه به شهادت رسید.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :