Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207020
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1396 12:38
تعداد مشاهدات : 301

افتتاح همزمان 15 درمان ناباروری کشور با حضور وزیر بهداشت در البرز

15 مرکز درمان ناباروری در 14 دانشگاه علوم پزشکی کشور به طور همزمان افتتاح شد. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر یک روزه خود به استان البرز، دقایقی پیش با حضور در بیمارستان کمالی کرج 15 مرکز درمان ناباروری در 14 دانشگاه علوم پزشکی کشور را به طور همزمان افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ در جریان حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان البرز مرکز درمان ناباروری مرکز آموزشی و درمانی کمالی کرج به عنوان نخستین مرکز درمان ناباروری دولتی در استان البرز افتتاح شد.
آئین بهره برداری از مراکز ناباروری از طریق ویدئو کنفرانس از بیمارستان کمالی کرج به طور همزمان صورت گیرد و 15 مرکز ناباروری در 14 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور افتتاح شد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که روز سه شنبه به استان البرز سفر کرده است، همچنین با حضور در کارخانه تولید تجهیزات داروئی فارمد در شهرستان اشتهارد از بخش های مختلف این شرکت بازدید کرد.
سید حسن قاضی زاده هاشمی همچنین از کارخانه مدی تک سیس تولید کننده انواعه صافی دیالیز، خط تولید کارخانه نواتیس طب تولید کننده انواع ماشین های خط تولید پزشکی، دستگاه تصفیه آب پزشکی و تخت دیالیز، کارخانه نوا فارمد کیمیا تولید کننده و تامین مواد اولیه دارویی از جمله پودر بی کربنات سدیم و محلول ضد عفونی ماشین دیالیز بازدید کرد.
در ادامه وی از کارخانه در حال احداث فارمد پلاست تولید کننده انواع گرانول ها و قطعات پلیمری گرید پزشکی دیدار و از نزدیک در جریان روند این واحدهای تولیدی قرار گرفت.
قرار است در این سفر با حضور در مرکز آموزشی و درمانی کمالی،مرکز ناباروری این بیمارستان را به عنوان اولین مرکز ناباروری دولتی در استان البرز افتتاح کند.
افتتاح کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی امام علی (ع)،مرکز تصویربرداری بیمارستان شهید مدنی و مرکز تصویربرداری بیمارستان کمالی امروز با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :