Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207642
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1396 12:52
تعداد مشاهدات : 261

واگن باری با ورق ضد سایش در زرند تولید شد

واگن باری با استفاده از ورق ضد سایش در کارخانه واگن سازی زرند تولید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، واگن باری لبه بلند با حجم بارگیری 70 تن و ظرفیت بار 24 مترمکعب، با استفاده از ورق ضد سایش در کارخانه واگن سازی زرند تولید شد.
 بگفته مدیر عامل گروه صنعتی واگن سازی زرند تمامی قطعات فلزی برای ساخت این واگن باری به جز سیستم ترمز، به دست متخصصان ایرانی تولید شده است. 
گلشنی افزود : بدنه واگن های باری این شرکت از ورق نازک تر با استحکام بالا است که  باعث شده وزن واگن دو تن از واگن های مشابه کمتر باشد و بتواند دو تن بار بیشتر حمل کند.
مدیر عامل گروه صنعتی واگن سازی زرند بااعلام اینکه  این واگن باری می تواند ۶۹ تن بار جا به جا کند در حالی که در موارد مشابه دیگر ۶۷ تن بار جابه جا می شود، خاطر نشان کرد: بدنه واگن باری روسی ۳ تا ۵ سال یکبار باید عوض شود، در دیگر واگن های تولید ایران هم ، تعویض بدنه بین ۸ تا ۱۰ سال است اما این ورق که در این واگن استفاده کرده ایم بیش از ۱۵ سال عمر دارد و تعویض بدنه تا ۱۵ سال نیاز نیست. 
گلشنی تصریح کرد : با راه اندازی این خط تولید قادر به تولید 1000 دستگاه واگن باری هستیم که ضمن ایجاد اشتغال برای 120 نفر/ 10 میلیارد تومان هم به سود آوری شرکت اضافه می شود.
در کارخانه واگن سازی زرند در هر شیفت کاری یک واگن تولید و برای 25 تا 35 نفر بطور مستقیم و 5 تا 10 نفر بطور غیر مستقیم شغل ایجاد می شود.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :