Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 208201
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396 10:23
تعداد مشاهدات : 208

بیمارستان ۹۶ تختخوابی بی بی حکیمه گچساران افتتاح شد

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان ۹۶ تختخوابی بی بی حکیمه گچساران افتتاح شد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه کیهان؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی در این مراسم گفت: بیمارستان ۹۶ تختخوابی بی بی حکیمه گچساران با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد که از این میزان ۳۵۰ میلیارد ریال برای ساخت فضای فیزیکی و ۱۰۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات پزشکی و درمانی و ۵۰ میلیارد ریال برای تهیه تجهیزات اداری هزینه شده است.
وی افزود: زیربنای بیمارستان ۹۶ تختخوابی بی بی حکیمه گچساران بالغ بر ۱۱ هزار و ۲۰۰ مترمربع است. وی اظهار داشت: تحولات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان در استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از استان های هدف در طرح تحول سلامت امیدوارکننده بوده است.
وی با اشاره به افتتاح امروز پایگاه اورژانس هوایی شهر گچساران گفت: این پایگاه در حالی افتتاح می شود که تاکنون در این استان یک پایگاه هوایی بیشتر وجود نداشته است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این سفر کتابخانه مرکزی و سلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را که با اعتباری بالغ بر ۲۰ و ۴۰ میلیارد ریال افتتاح شده است را به بهره برداری رساند.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :