Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 208417
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1396 11:39
تعداد بازدید : 165

پژوهشگاه فضایی ایران و کسب بالاترین گواهینامه مدیریت ایمنی

پژوهشگاه فضایی ایران و کسب بالاترین گواهینامه مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای شد.
پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران موفق به دریافت بالاترین گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزای صدا و سیما؛ پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی پس از طی مراحل چهارگانه استانداردسازی محیط کار، در اردیبهشت سال جاری موفق به دریافت بالاترین استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS18001:2007 شد.
پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی با هدف به حداقل رساندن ریسک های ایمنی و بهداشت حرفه ای و اجرا و توسعه مدیریت ایمنی و بهداشت، از سال 1395، مراحل چهارگانه دریافت این گواهینامه را که شامل شناسایی سیستم( بررسی وضع موجود)، مستند سازی، تدوین و تصویب دستورالعمل ها و روش های اجرایی، استقرار و پیاده سازی دستورالعمل ها و در نهایت ممیزی است آغاز کرده  و در اردیبهشت 1396، پس از طی مرحله ممیزی خارجی توسط کارشناسان شرکت بین المللی BRSM  گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای را دریافت کرد.
سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای، استانداردی بین المللی است که الزامات ایمنی و بهداشتی همچون تعهد مدیریت در خصوص ایمنی، مشارکت و آموزش کارکنان در حوزه ایمنی و استقرار عملیات ایمنی و بهداشت را در محیط های کاری و صنعتی پیاده سازی می کند.
مزایای عمده پیاده سازی این سیستم شامل کاهش هزینه ها، بهبود چشم گیر فرآیندهای داخلی، تحقق یافتن اهداف سازمان، پیشگیری از خطاها، جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان، افزایش کیفیت و.. است. این استاندارد در ایران توسط نماینده شرکت بین المللی BRSM  به موسسات و سازمان های واجد شرایط اعطا می شود.
شرکت بین المللی BRSM  با هدف فراهم آوری نیازهای مشتریان در زمینه خدمات ارزیابی، آموزش و صدور گواهینامه های بین المللی و با تمرکز بر سیستم های مدیریتی و کیفیت محصولات ثبت شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :