Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 208654
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396 12:21
تعداد بازدید : 270

افتتاح ۲ طرح فن آوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات در اهواز

پنجمین مرکز تبادل ترافیک دیتا (آی ایکس پی) و مرکز پنجم ارتباطات بین الملل اینترنت کشور(جی دبلیو) افتتاح شد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ با حضور وزیر ارتباطات، پنجمین مرکز تبادل ترافیک دیتا (آی ایکس پی ) و مرکز پنجم ارتباطات بین الملل اینترنت کشور (جی دبلیو) در اهواز به بهره برداری رسید  محمود واعظی در این مراسم گفت: فضا برای کسب وکارهای الکترونیکی و اشتغال در این حوزه به خوبی در کشور مهیا شده است.
وی افزود: همکاری هایی که در این زمینه میان بخش های مختلف مانند دانشگاه و پارک های علم و فناری به وجود آمده، باعث ایجاد فضای مناسبی برای کسب وکارهای الکترونیکی و اشتغال شده است.
 وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با اشاره به اینکه ۴۵ شهر استان از نسل چهارم اینترنت برخوردار شدند گفت: از ابتدای دولت تاکنون حدود ۹۵۵  میلیارد تومان در استان خوزستان هزینه شده است و  سهمی که مردم خوزستان از ابتدای انقلاب در صیانت از کشور  را نمی توان فراموش کرد.

واعظی ادامه داد:  امیدواریم در حوزه کسب وکار، تولید اپلیکیشن های بومی، خلق ثروت و ایجاد اشتغال در سال 96 بهتر از سال 95 عمل کنیم و در این زمینه موفق تر باشیم.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :