Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 208699
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1396 9:28
تعداد بازدید : 208

ایران اسلامی از امنیتی پایدار برخوردار است

با وجود نا امنی در کشورهای منطقه، در میهن ما امنیت پایدار و مناسبی وجود دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: با وجود اینکه در کشورهای منطقه، دشمنان اسلام نا امنی هایی بوجود آورده اند، در میهن ما امنیت پایدار و مناسبی وجود دارد.

 دریادار حبیب الله سیاری غروب شنبه در محفل انسی با قرآن در مسجد پیامبر اعظم ناوگان شمال نیروی دریایی اظهار کرد: امنیت در هر کشور، جایگاه ویژه ای دارد و دشمنان اسلام تلاش بسیاری برای برهم زدن امنیت میهن ما به کار بسته اند اما تا کنون موفق نشده اند.
وی افزود: هرگونه پیشرفت و رشد در جامعه، در گرو وجود امنیت است و در صورت نبود امنیت هیچ پیشرفتی در اقتصاد، عمران، آبادانی و صنعت آن کشور به وجود نخواهد آمد.
دریادار سیاری با تاکید برلزوم وجود اتحاد و همبستگی بین آحاد ملت به عنوان یکی از مهمترین مولفه های برقراری امنیت در کشور تصریح کرد: برای ارتقاء امنیت و افزایش رشد جامعه، باید وحدت و انسجام ملت همواره حفظ شود.
وی محور وجود امنیت پایدار در کشور را نیروهای مسلح دانست و افزود: وجود امنیت در داخل و خارج از مرزهای کشور ، نتیجه داشتن نیروهای مسلح مقتدر ، توانمند ، هوشمند و پرتلاش است .
دریادار سیاری یادآور شد: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، ایمان ، علم و شجاعت سه شاخصه مهم است که باید در نیروهای نظامی مشهود باشد و این سه شاخصه، لازمه پیشبرد اهداف نظام و کشور است .
فرمانده نداجا بر افزایش توانمندی نیروهای مسلح در راستای برقرای هرچه بیشتر امنیت کشور تاکید و تصریح کرد: همه کسانی که در فرا منطقه به فکر دشمنی با جمهوری اسلامی هستند، با دیدن انسجام و اتحاد داخل کشور بین همه اقشار، حتی فکر حمله ، تجاوز و تعرض به حریم جمهوری اسلامی به سرشان خطور نمی کند.
وی تاکید کرد: مهمترین عامل موثر در ارتقاء توان دفاعی کشور داشتن نیروی انسانی الهی محور است و با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان ، این فرصت در اختیار ماست که نسبت به ارتقاء سطح ایمان خود، اهتمام بیشتری داشته باشیم .
محفل انسی با قرآن در نخستین روز از ماه مبارک رمضان از عصر امروز (شنبه) در مسجد پیامبر اعظم ناوگان شمال برگزار و پس از آن، حاضران در ضیافت افطاری این مراسم حضور یافتند.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی امام رضا (ع) در این شهر ساحلی مستقر است.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :