Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 211187
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396 10:47
تعداد بازدید : 254

ابزار درون چاهی فوق سنگین آر تی تی اس ساخته شد

ابزار درون چاهی فوق سنگین آر تی تی اس سایز 18 و پنج هشتم اینچ در خوزستان ساخته شد. مدیر خدمات حفاری شرکت ملی حفاری ایران  گفت : ساخت این ابزار که در لایه آزمایی و ابزار ویژه خدمات حفاری کاربست دارد ، براساس استانداردهای روز جهانی  انجام شده و با اعمال فشار بسیار بالا تست  نهایی و در چرخه عملیات این مدیریت قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ جهانگیر شجاعی با اشاره به اینکه این ابزار در عملیات تعویض اسپول و ایمن سازی یک حلقه چاه در میدان نفتی دارخوین بوسیله دکل حفاری  89 فتح، آزمایش میدانی را با موفقیت کامل پشت سرگذاشت افزود : این ابزار با کاربردهای متنوع در عملیات ایمن سازی چاه های نفت و گاز ، تزریق اسید، سیمان و مگنست، نشت یابی لوله های جداری و تعویض اسپول  مورد استفاده قرار می گیرد.

وی اظهارداشت : این ابزار از لحاظ  اندازه و دانش فنی از سوی کارشناسان مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت مورد تایید قرار گرفته و در بکارگیری آن با بخش عملیات حفاری شرکت هم افزایی به عمل آمد.

مدیر خدمات حفاری شرکت ملی حفاری ایران ادامه داد : این شرکت تنها دارنده  اندازه های فوق سنگین RTTSشامل 14 و پنج هشتم  و  20 اینچ در کشور است و  قادر است مجموع این خدمات را در همه اندازه ها از جمله چهار و یک دوم ، هفت و پنج هشتم ،  9 و سه هشتم و 13 و پنج هشتم اینچ به شرکت های متقاضی داخلی و خارجی ارائه کند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :