Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 212328
تاریخ انتشار : 1 تیر 1396 11:22
تعداد بازدید : 280

ایران در اوج اقتدار و امنیت

امروز کشورمان از یک قدرت بازدارندگی برخوردار شده است و دشمن جرات حمله به ایران اسلامی را ندارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: امروز کشورمان در اوج اقتدار و افتخار قرار دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی در همایش بزرگداشت شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید در اهواز  افزود: امروز  جمهوری اسلامیان از یک قدرت بازدارندگی برخوردار شده است و دشمن جرات حمله به ایران اسلامی را ندارد.
 
وی با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با کشورمان دشمنی باطل علیه حق است، گفت: حق و باطل همدیگر را در هیچ شرایطی نمی فهمند، و این دو قطعا هیچ وقت در کنار یکدیگر قرار نمی گیرند.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امریکایی ها  39 سال نتوانستند کاری کنند چراکه مطمئن هستند نمی توانند و اگر اقدامی انجام دهند ضرر آن اقدام از منافعی که بدست می آید بسیار بیشتر است.

سردار سرتیپ پاسدار فدوی با تجلیل از شخصیت بزرگ دکتر مصطفی چمران گفت: مسلما شهید چمران الگوی کاملی است که می تواند حجت را تمام کند و برای همه اساتید ما به عنوان کسی که می توان همه اتکا را به او کرد و شهید چمران فردی بود که به حسب ظاهر تمامی آنچه را که به عنوان یک استاد و یک انسان علمی می توانست داشته باشد و طی کرده باشد را طی کرد.

وی افزود: شهید چمران تا آن لحظه ای که می بایست در عرصه علم و آموزش باشد حضور داشت و از زمانی که تکلیف واجب تری بر خود احساس کرد به سمت تکلیف شتافت و  شهید چمران و در دانشگاه شهید چمران اهواز  فعلی ستاد جنگ های نامنظم را تشکیل داد و اینجا مرکز فعالیت های وی بود.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :