Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 212361
تاریخ انتشار : 3 تیر 1396 8:40
تعداد مشاهدات : 258

ایران اسلامی یکپارچه فریاد «مرگ بر اسرائیل» بود

راهپیمایی روز قدس، روز خروش امت اسلامی علیه استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل از دقایقی پیش در سراسر کشور با حضور ملت انقلابی ایران آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ امروز همه آزادگان و مسلمانان جهان به ویژه ملت غیور و سرافراز ایران اسلامی با حضور پرشور، انقلابی و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اعلام حمایت شان از آزادی قدس شریف، شعار همیشگی خود یعنی «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل» را سرداده و فریاد خشم و نفرت و انزجار خود را از ترور، اشغال و قتل عام فلسطینیان قهرمان به گوش جهانیان می رسانند. 

امروز خیابان های سراسر کشور از آغازین دقایق صبح و پیش از شروع رسمی راهپیمایی روز جهانی قدس، شاهد حضور ملت انقلابی همیشه در صحنه برای اعلام خشم و نفرت علیه استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل بود. 

ملت انقلابی ایران اسلامی امروز آمده اند تا با شعارهای "وصیت تمامی شهیدان ، پیروی از رهبری است و قرآن"، "ولایت فقیه اصل دین است، محور اتحاد مسلمین است"، ضمن بیعت مجدد با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، بر عدم فراموشی موضوع آزادی قدس شریف و فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام تاکید کنند. 

ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی امروز هم صدا با جهان اسلام فریاد "جنایت منطقه زیر سر آمریکاست، کشتار و قتل و غارت ماهیت آمریکاست"، "رژیم صهیونیستی، خانه عنکبوت است، سرنوشت اسرائیل، نابودی و سقوط است"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر انگلیس" را سر دادند. 

راهپیمایی روز قدس در پایتخت معنوی ایران اسلامی آغاز شد

 راهپیمایی روز جهانی قدس در مشهد مقدس از میدان 15 خرداد به سمت حرم مطهر رضوی برگزار شده و پس از آن نماز مقدس جمعه در این حرم مطهر برپا می شود.

گزارشات میدانی حاکی از این است که تمام مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی مالامال از جمعیت بوده و ولایتمداران دیار امام مهربانی ها همراه با تمام ایران فریاد رهایی قدس و برائت از اسرائیل سر داده اند.

پلاکاردهای مختلفی در دست مردم مشهد بوده که شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در آنها دیده می شود.

راهپیمایی روز جهانی قدس در استان گلستان آغاز شد

 راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس در بیش از 40 نقطه در همه شهرهای استان گلستان از دقایقی پیش آغاز شد و مردم روزه دار این شهرها با حضور در مسیرهای تعیین شده، در حال راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هستند.

مردم همیشه در صحنه مناطق مختلف استان گلستان امروز یکپارچه فریاد رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست جنایتکار را فریاد زده و خواهان پایان یافتن جنایات این رژیم غاصب در فلسطین و غزه هستند.

مردم روزه دار استان گلستان با زبان روزه با شور و نشاط خاصی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به خیابان ها آمده اند تا با سردادن شعارهای مرگ بر رژیم اشغالگر قدس و همپیمانان شان، با این ملت بی دفاع و مقاوم ابراز همدردی و هم نوایی کنند.

این مراسم باشکوه در شهر گرگان، مرکز استان گلستان از میدان شهرداری به سمت چهارراه میدان و سپس مصلی نمازجمعه آغاز شده است.

همچنین در دیگر شهرها و بخش های استان نیز، روزه داران مومن با در دست داشتن پوسترها و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ابراز تنفر و انزجار از رژیم اشغالگر اسرائیل، بار دیگر حمایت خود را از مسلمانان مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی یوم الله قدس در استان گلستان پس از طی مسیرهای مشخص شده با قرائت قطعنامه به پایان می رسد.

راهپیمایی روز قدس در شهر مقدس قم آغاز شد

 راهپیمایی روز قدس در این شهر مقدس آغازشده است.

در راهپیمایی امروز قم، مراجع عظام تقلید و علما، طلبه های حوزه های علمیه، مسئولان، قشرهای مختلف مردم و طلبه های خارجی با شوری خاص و وصف ناپذیر حضور دارند.

راهپیمایان پس از تجمع در میدان آستانه از مسیرهای میدان آستانه، پل معصومیه، خیابان امیرکبیر (اراک)، پل حجتیه، چهارراه شهدا و خیابان صفاییه (شهدا) میدان جانبازان به سمت مصلای قدس در حال حرکت هستند.

در پایان پس از قرائت قطعنامه سراسری راهپیمایان روز جهانی قدس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در جمع راهپیمایان سخنرانی خواهد کرد.

گزارش ها میدانی حاکی از این است که تمام مسیرهای منتهی به حرم مطهر حضرت معصومه(س) مالامال از جمعیت بوده و مردم شهر مقدس قم همراه با تمام ایران فریاد رهایی قدس و برائت از اسرائیل سر داده اند.

پلاکاردهای مختلفی در دست مردم شهر مقدس قم  بوده که شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در آن ها دیده می شود.

اصفهانی ها ندای رهایی قدس شریف را سر دادند

 سی و هشتمین تولد همبستگی مسلمانان جهان در دفاع از حق ملت مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آغاز شد.

امروز مردم مومن و روزه دار اصفهان همگام با دیگر هموطنان ایران اسلامی و همپای ملت های آزادی خواه جهان به یاری ملت مظلوم فلسطین آمده و با فریادهای «القدس لنا» بار دیگر وحدت خود در حمایت از جوشش انقلاب سنگ و دفاع مظلومانه مجاهدان بزرگ در مقابل 70 سال ظلم و اشغال و آدم کشی را به نمایش گذاشتند.

مردم ولایت مدار اصفهان با لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پشتیبانی از امر ولی فقیه خود با زبان روزه حماسه همبستگی جهانی امت اسلامی را رقم زدند.

مسیرهای 5 گانه راهپیمایی روز قدس در اصفهان از ساعتی پیش از شروع رسمی مراسم میزبان گام های مردان و زنانی بود که با فریادهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" تنفر از صهیونیست را جهانی کردند.

مراسم راهپیمایی روز قدس در اصفهان امسال برای نخستین بار در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود و مسیرهای 5 گانه راهپیمایی از ساعات ابتدایی صبح امروز شاهد حضور جمعیت پرشور راهپیمایانی است که با شکوه تر از هر سال به سمت میعادگاه نماز جمعه در حرکت هستند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در پایتخت شور و شعور حسینی آغاز شد

 مردم پایتخت شور و شعور حسینی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای حمایت از قدس شریف به خیابان ها آمدند.

گرمای هوا تب حضور مردم برای حمایت از مظلومان عالم و اعلام انزجار از خون خواران جهان را افزایش داده و مردم از لحظات و حتی ساعاتی پیش از آغاز راهپیمایی در مسیرها حاضر شدند.

گزارش های میدانی حاکی از آن است که سیل حرکت روزه داران برای حضور در مسیرهای راهپیمایی همچنان ادامه دارد.

مردم در شهرستان های استان زنجان مسیرهای راهپیمایی را مملو از جمعیت کرده اند تا به دنیا بگویند فلسطین تنها نیست و جبهه مقاومت با صلابت به راه خود ادامه می دهد.

راهپیمایی روز قدس در 50 نقطه سیستان و بلوچستان آغاز شد

 راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در 50 نقطه استان آغاز شده و مردم بصیر آمده اند تا  انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی به نمایش بگذارند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در زاهدان از میدان آزادی به سمت مصلی قدس در حال برگزاری است و پس از آن نماز مقدس جمعه در این مصلی برپا می شود.

گزارشات میدانی حاکی از این است که حضور مردم شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان امسال پررنگ تر از همیشه است و مردم شیعه و سنی سرزمین "نخل و کویر" آمده اند تا با حضور پررنگ خود فریاد رهایی قدس و برائت از اسرائیل سر دهند.

پلاکاردهای مختلفی در دست مردم شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان است که شعارهایی مانند "مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" در آنها دیده می شود.

حضور گسترده جوانان به ویژه اقشار دانش آموز، دانشجو و ورزشکار در کنار مسئولان صحنه زیبایی از اقتدار و عظمت مردم این دیار را به نمایش گذاشته است.

همچنین حضور مردم شیعه و سنی تابلویی بی نظیر از وحدت را به نمایش گذاشته تا همگان از وحدت و اتحاد مردم این دیار متحیر بمانند و دشمنان بدانند هیچ یک از اقدامات گسترده آنها در راستای بر هم زدن وحدت مردم این خطه از کشور تاکنون کوچکترین تاثیری نداشته است. 

آغاز راهپیمایی روز قدس در چهارمحال و بختیاری

 راهپیمایی روز قدس در استان چهارمحال و بختیاری با فریاد مرگ بر اسرائیل آغاز شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرکرد از میدان 12 محرم به سمت مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شده و پس از آن نماز جمعه در مصلا برپا می شود.

امروز مردم ولایتمدار استان در جای جای سرزمین آب و آیینه و آفتاب همراه با تمام ایران فریاد رهایی قدس و برائت از اسرائیل سر داده اند.

مردم استان با در دست داشتن پلاکاردهای مختلفی با شعارهایی نظیر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از آرمان قدس دفاع و مظلومیت مردم فلسطین را فریاد می زنند.

آغاز راهپیمایی روز قدس در شیراز

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در شیراز از میدان امام حسین(ع) به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) آغاز شد. 

مسیر امسال راهپیمایی مردم شیراز از میدان امام حسین(ع) شروع شده، پس از آن میدان شهدا، چهار راه پیروزی، بلوار شهید آیت الله دستغیب(ره) و حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) و در نهایت به اقامه نماز جمعه ختم می شود. 

مردم ولایت مدار و روزه دار شیرازی با پلاکاردهای مختلف شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  سر می دهند. 

راهپیمایی روز قدس در استان البرز همزمان با سراسر کشور آغاز شد

راهپیمایی روز قدس در استان البرز همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

مردم روزه دار، مومن، انقلابی و شهیدپرور کرج نیز مسیر راهپیمایی خود را با حضور پرشور و چشم نواز از میدان شهدا به سمت مصلی کرج آغاز کرده اند. همگام با حضور چشمگیر مردم، مسئولان استانی در این راهپیمایی حضور دارند.

مردم مومن استان البرز با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و " مرگ بر آل سعود" حمایت خود از فلسطین و مظلومان جهان و خشم و نفرت خود را از استکبار جهانی اعلام می کنند.

سخنران روز قدس در مصلی نماز جمعه کرج، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد است.

همزمان با آغاز راهپیمایی در شهر کرج در 5 نقطه دیگر استان هم این راهپیمایی با حضور پرشور مردم آغاز شده است.

راهپیمایی روز قدس در استان همدان آغاز شد

مردم روزه دار، مؤمن و انقلابی همدان همگام با سایر مردم ایران اسلامی  در اعلام حمایت از آزادی قدس شریف، با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل» فریاد خشم و نفرت و انزجار خود را از ترور، اشغال و قتل عام فلسطینیان قهرمان سر دادند.

راهپیمایی مردم همدان که با اجتماع آنان در میدان امام خمینی(ره) همدان آغاز شد شاهد حضور اقشار مختلف مردم از جمله؛ روحانیون، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و جوانان مؤمن و انقلابی است.

راهپیمایان همدانی پس از طی مسیر خیابان شریعتی، میدان شریعتی، خیابان پاسداران در حسینیه امام خمینی(ره) محل برگزاری نماز عبادی- سیاسی جمعه اجتماع و مستمع سخنرانی مراسم روز قدس خواهند بود.

 سردار مهدی فرجی فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) سخنران این مراسم است و نماز جمعه روز جهانی قدس نیز به امامت آیت الله محمدی نماینده ولی فقیه در استان همدان اقامه می شود.

مراسم روز جهانی قدس همزمان در 55 نقطه از استان شهیدپرور همدان درحال برگزاری است.

آغاز راهپیمایی مردم علوی تبار مازندران

 راهپیمایی ضد استکباری روز قدس از دقایقی پیش در جای جای مازندران علوی تبار آغاز شد.

مردم مازندران این بار پرشورتر از سالهای قبل آمدند تا بگویند این حضور حماسی آن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و ددمنشان خواهد بود.

مردم شهرهای مختلف مازندران با حضور در خیابان های مرکزی شهر ساری از مرد و جوان، کودک و خردسال و میانسال و کهنسال با سردادن شعارهای " مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، فریاد هر بسیجی مرگ بر صهیونیسم بین اللملل خشم و انزجار خود را نشان دادند.

در ساری مرکز مازندران نیز که از میدان شهید قاسمی به سمت میدان شهدا آغاز شد حضور مردمی در جای جای شهر طنین انداز بوده و آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در جمع راهپیماییان حضور دارند.

در راهپیمایی روز قدس شهرهای مازندران ضمن تقدیر از زحمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقتدار نیروهای مسلح ایران به رخ جهانیان کشیده شد.

قرار است حسن قشقاوی معاون وزیر خارجه به عنوان سخنران راهپیمایی روز قدس در میدان شهدای ساری ایراد سخنرانی کند.

فریاد انزجار از استکبار در دیار سترگ سبلان طنین انداز شد

 همزمان با سراسر کشور دقایقی پیش راهپیمایی پرشور و گسترده مردم اردبیل همسو با مردم سراسر ایران اسلامی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از استکبار جهانی و رژیم منحوس صهیونیستی آغاز شد و طنین مرگ بر استکبار در دیار سترگ سبلان به صدا در آمد.

امروز روز آرمانی مشترک و صدایی واحد در جهان اسلام و برای تمامی آزادیخواهان بوده که مردم استان اردبیل نیز همسو با تمام ملت های آزادیخواه جهان همانند سال های گذشته حضور یافته و بار دیگر حمایت خود را از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام کردند تا دشمنان و رژیم اشغالگر قدس شریف بدانند که ملت ایران هیچ گاه پشتیبانی و حمایت خود را از ملت ستمدیده فلسطین قطع نخواهند کرد.

مسیرهای راهپیمایی برادران در اردبیل که از ایستگاه سرعین و خواهران از میدان شریعتی تا میدان مصلی اردبیل تعیین شده بود ساعتی قبل از آغاز راهپیمایی مملو از جمعیت بود و مردم غیور و ولایتمدار دارالارشاد اردبیل برای اعلام حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین لحظه شماری کرده و از ساعت ها قبل از آغاز راهپیمایی در محل های اعلام شده حضور یافتند.

مردم روزه دار شهر اردبیل با سردادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر تروریست»، «مرگ بر داعشی»، «مرگ بر منافقین و کفار»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «وای اگرخامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند جوابم دهد» و شعارهایی در محکومیت رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی راهپیمایی خود را از این مسیرها آغاز کرده و در حال حرکت به سمت مصلی امام خمینی(ره) اردبیل هستند.

در این بین حضور کودکان که همراه خانواده های خود آمده بودند تا مشق دفاع از ملت مظلوم و رنج کشیده دنیا به ویژه فلسطین و انزجار از استکبار و رژیم غاصب صهیونیستی و همدستان آنها را بیاموزند و نیز حضور سالخوردگانی که به زحمت خود را به جمع راهپیمایان رسانده بودند بسیار تماشایی و بی نظیر بود. 

امروز مرد و زن، کودک و بزرگ، پیر و جوان از هر قشری، گروهی و مذهبی مردم اردبیل در صحنه حاضر شده و با اتحاد و انسجامی مثال زدنی و ایجاد صفوف به هم پیوسته یکصدا فریاد انزجار از رژیم منحوس صهیونیستی سر داده و سنگر دفاع از مظلوم را خالی نگذاشتند.

مردان و زنان غیرتمند دیار دارالارشاد امروز در حالی که تمثال های امام راحل و مقام معظم رهبری و پرچم پرافتخار و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و نیز تصاویری از جنایات و وحشیگری های صهیونیست ها در غزه و فلسطین در دست دارند با مردم مظلوم دنیا و به ویژه فلسطین اعلام همدردی می کنند و حرکت های وحشیانه و ظالمانه رژیم منفور و کودک کش صهیونیستی را محکوم کرده با شعارهایی مبنی بر اینکه به کدامین گناه این کودکان کشته می شوند، به جهانیان اعلام می کنند که نظاره گر این ظلم و کفر نبوده و شعارهای توخالی حقوق بشر سر ندهند.

سیل خروشان مردمی علیه رژیم منحوس صهیونیستی که از ساعت 11 امروز آغاز شده تا مصلی اردبیل ادامه داشته و در پایان بیانیه قرائت شده با برنامه سخنرانی خاتمه می یابد تا مردم روزه دار اردبیل با اتمام راهپیمایی در مصلی اردبیل حاضر شده و نماز جمعه را با امامت نماینده ولی فقیه در استان اقامه کنند.

علاوه بر مرکز استان اردبیل در 9 شهرستان و تمامی شهرهای استان اردبیل به ویژه شهرهای مرزی و سنی نشین راهپیمایی روز قدس با شور و شکوه مثال زدنی برگزار شد و راهپیمایی کنندگان یکصدا اعلام کردند که سنگر دفاع از مظلوم و خشم و نفرت از ظالم را خالی نخواهند گذاشت که حاضران پس از پیمودن مسیرهای راهپیمایی در هر شهر به قرائت بیانیه پرداخته و اقامه نماز جمعه می کنند.

راهپیمایی روز جهانی"قدس" در استان لرستان آغاز شد

 مردم روزه دار لرستان امروز در جای جای این استان به میدان آمدند تا با فریادهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر از ملت مظلوم فلسطین حمایت کنند.

امروز مردم غیور لرستان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همراه با موج خروشان امت اسلامی برای راهپیمایی باعزت و عظمت روز قدس حضور یافتند تا ضمن گرامی داشت این روز بار دیگر خشم و نفرت خود را از ظلم و استکبار به جهانیان اعلام کنند.

آری امروز روز قدس است، روز تجلی وحدت اسلامی و همبستگی امت مسلمان با ملت های مظلوم و ستم دیده جهان، روزی که مشت همه مسلمانان به حمایت از مظلومیت مردم بی گناه فلسطین گره می شود و یک صدا فریاد الله اکبر سر داده می شود.

راهپیمایی روز قدس در خرم آباد از میدان شهدا به سمت پل شهدا، سه راه اسدآبادی و مصلی الغدیر آغاز شد و راهپیمایان  با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی و جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیسم علیه ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.

امروز مردم روزه دار دیگر شهرستان های استان لرستان نیز در روز قدس، روز دمیدن خون در رگ های امت اسلامی به خیابان ها آمدند تا همپای ملت های مسلمان به حمایت مردم مظلوم، خشم و انزجار خود را از آمریکا، اسرائیل، استکبار و پشتیبانان همیشگی صهیونیست ها اعلام کنند.

خروش مردم بیدار و ولایتمدار سرزمین آفتاب در راهپیمایی روز جهانی قدس

 سرزمین آفتاب و بهشت مفاخر ایران اسلامی از زادگاه امام خمینی(ره)"خمین" گرفته تا قطب گل و گیاه "محلات، از سرزمین یاقوتهای سرخ "ساوه" تا دیار کشاورزی و صنعت "زرندیه"، سرزمین مفاخر "تفرش" تا دیار نامداران "فراهان"، از سرزمین کهن "آشتیان" تا خطه سرسبز و تاریخی "کمیجان"، از سرزمین چشمه های خروشان "شازند" و "خنداب" تا قطب صنعت اراک"از دقایقی پیش بار دیگر حضور حماسی خود را به نمایش گذاشتند.

از برنامه های اجرایی این روز می توان به برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و در همین راستا راه اندازی ایستگاه های فرهنگی و نقاشی در روز جهانی قدس و در مسیر حرکت راهپیمایی اشاره کرد.

بااین حرکت و برنامه های فرهنگی در حوزه های مختلف، کودک و نوجوان، جوانان، خانواده و نیز عمومی بستری فراهم می شود تا ضمن آشنایی مردم با روز قدس درجهت فرهنگسازی برای ایام الله و روزهای انقلابی گامهای موثری برداشته شود.

در این راهپیمایی حضور پررنگ و چشمگیر جوانان و نوجوانان و طلاب حوزه های علمیه مشهود است و این نشان از بیداری و هوشیاری جوانان این خطه است و براساس برنامه ریزی انجام شده راهپیمایی روز جهانی قدس طبق برنامه ریزی های انجام شده در 110 نقطه شهری و روستایی استان مرکزی برگزار می شود.

در این مسیرهای راهپیمایی مردم همیشه در صحنه استان مرکزی با شعارهای "مرگ بر امریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آل سعود" و شعارهایی در بیعت دوباره با ولایت و امام امت عشق و دلدادگی خود را به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته اند.

در شهرها و روستاهای استان نیز این راهپیمایی همراه با نهیب فریاد حق علیه باطل در مسیرهای منتهی به مساجد و مکان های برگزاری نمازهای عبادی سیاسی جمعه برگزار می شود و مردم سراسر استان مرکزی نیز همانند سایر استان های کشور با حضور با شکوه خود ضربه محکمی به پایه های پوشالی رژیم غاصب صهونیسم وارد می کند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی یوم الله قدس در استان مرکزی پس از طی مسیرهای مشخص شده با سخنرانی سخنرانان و با قرائت قطعنامه به پایان می رسد.

این راهپیمایی با حضور پرشور روحانیت معظم و علما، مسئولان  استانی، مردم و جامعه دانشگاهی در اراک مرکز استان، همزمان باسراسر استان از میدان شهدای اراک آغاز و مسیرهای پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری و میدان سرداران به سمت مصلی بیت المقدس طی می شود.

راهپیمایی روز جهانی قدس در سرزمین باران آغاز شد

 راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز هم زمان با سراسر کشور ایران اسلامی در سرزمین باران آغاز شد.

اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان گیلان بار دیگر با مشت های گره کرده و بغض نهفته در گلوی خود از جور استکبار، در حمایت از مستضعفان جهان به میدان آمدند تا به همه مستکبران بگویند که هرگز از آرمان های امام راحل و انقلاب دست برنداشته و از هر مستضعفی در هر جای عالم که باشد حمایت می کنند.

روز جهانی قدس امسال معنایی دیگر هم دارد حمایت همه جانبه مردم همیشه در صحنه از آرمان های امام راحل و رهبری انقلاب اسلامی و پشتیبانی از اقدامات فرزندان خود در سپاه در به لرزه انداختن کاخ جور و ستم مستکبران در جای جای عالم.

مردم سرزمین دلاور پرور استان گیلان امروز در زیر باران الهی فریاد "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر منافق و فتنه گر" خود را چنان فریاد کردند تا گوش دشمنان خارجی و داخلی نظام حامی مستضعفان و پابرهنگان بلرزد تا به حساب کار خویش برسند قبل از اینکه موشک های خشم و بغض مردم ایران بر سر آنان فرود آید.

آنان همچنین با شعارهای خود به فتنه گران و حامیان آن ها در داخل کشور پیام می دهند که دست از اقدامات نابخردانه و سخنان و رفتارهای فتنه انگیزانه خود بردارند و این رأفت و بزرگواری مردم انقلابی را غینمت بشمارند تا نرسد روزی که بر کوی و برزن، رسوای عام و خاص شوند.

امروز مردان و زنان سرزمین میرزاکوچک خان جنگلی و 8000 شهید گلگون کفن این سرزمین مردپرور آمدند تا املاکی ها، بیگلوها، خوش سیرت ها، طاهرنیاها، عشوری ها و همه شهدای زنده و آگاه این سرزمین را نوید دوباره پیروی از راه و خون آن ها بدهند.

راهپمایی روز قدس در 42 شهر آذربایجان غربی آغاز شد

همزمان با سراسر کشور راهپمایی روز قدس در شهرهای مختلف آذربایجان غربی با سردادن شعارهای ضد صهیونیستی و ضد استکباری و با حضور گسترده مردم روزه دار شیعه و سنی آغاز شد.

گزارش های خبرنگاران تسنیم از شهرهای مختلف آذربایجان غربی از جمله ارومیه، خوی، میاندوآب، مهاباد، ماکو، تکاب، سلماس، پیرانشهر، سردشت، شاهین دژ، بوکان، اشنویه، نقده، شوط، پلدشت و چالدران حاکیست مردم با حضور در خیابان های اصلی شهر و در مسیرهای از پیش تعیین شده در حال راهپیمایی به سمت مساجد و مصلاهای محل برگزاری نمازهای جمعه هستند.

مردم شهرستان ارومیه از ساعتی پیش در میدان ولایت فقیه این شهر گرد هم آمده و تا دقایقی دیگر با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا ضمن اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین مسیر خیایان شهید محمد منتظری و خیابان رسالت را به سمت مصلای بزرگ امام خمینی (ره) این شهر راهپیمایی می کنند.

راهپیمایی روز قدس در شهرستان های استان تهران آغاز شد

 مراسم راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان لحظاتی پیش و با شعار الله اکبر و حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان های استان تهران آغاز شد و شاهد حضور پرشور مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس امسال هستیم.

راهپیمایان در شهرستان های ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، شهرقدس، اسلامشهر، شهریار، ملارد، دماوند، پردیس و فیروزکوه با لبیک به پیام امام خامنه ای همانند سال های گذشته با حضور پرشور حماسه ای دیگر خلق و نفرت و انزجار خود را از رژیم منحوس، نسل کش، منفور و کودک کش صهیونیستی اعلام می دارند.

آغاز راهپیمایی روز قدس در استان سمنان

 مردم ولایی استان سمنان بعد از یک ماه روزه داری با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران زده و بار دیگر ثابت می کنند که رژیم کودک کش صهیونیستی منزوی است.

امروز فریادهای استکبارستیزی روزه داران سمنانی با چاشنی "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" همراه شده است.

در شهر سمنان نیز راهپیمایی روز قدس از ساعت 11 صبح از میدان امام رضا (ع) این شهر آغاز شده به سمت مصلی نماز جمعه ادامه دارد و مردم از ساعت ها قبل در این حماسه حضور یافته اند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین سخنران آئین راهپیمایی دشمن شکن شهر سمنان است.

راهپیمایی روز قدس در دامغان از ساعت 11 و 30 دقیقه از میدان شهدا به سمت مصلی نماز جمعه آغاز شده و در این آئین حجت الاسلام حسینیان امام جمعه دامغان به ایراد سخنرانی می پردازد.

مردم ولایی این شهرستان نیز از ساعت 11 و 15 دقیقه از خیابان تهران، مقابل راهنمایی و رانندگی به سمت مصلی نماز جمعه در جنب گلزار شهدا راهپیمایی خود را آغاز کرده اند و سید حسن حسینی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی سخنران راهپیمایی روز قدس در شهرستان شاهرود است.

مسیر راهپیمایی دشمن شکن روز قدس در شهرستان گرمسار از گلزار شهدا به سمت مسجد جامع این شهر است و راهپیمایی در این شهر نیز از ساعت 11 آغاز شده است. سخنران راهپیمایی روز قدس در شهرستان گرمسار نیز اسحاق موحدیان جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان است.

مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان مهدی شهر از میدان امام رضا (ع) به سمت مصلی این شهر بوده  مردم شهرستان مهدی شهر نیز از ساعت 11 و 15 دقیقه در راهپیمایی حضور یافته اند و مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان سمنان نیز سخنران راهپیمایی روز قدس شهرستان مهدی شهر است.

در میامی نیز مردم از مسیر میدان بسیج به سمت مسجد جامع این شهر راهپیمایی کرده و سخنران این آئین نیز حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور امام جمعه میامی است.

سخنران آئین راهپیمایی روز قدس در شهرستان سرخه نیز احمد همتی نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و مسیر راهپیمایی روز قدس در سرخه از میدان ولی عصر (عج) به سمت مصلی نماز جمعه است.

راهپیمایی روز قدس در آرادان از ساعت 11 و 30 دقیقه از مسجد صاحب الزمان (عج) به سمت مصلی نماز جمعه آغاز شده و با سخنرانی سعید افشار نادری فرماندار شهرستان آرادان به اتمام می رسد.

راهپیمایی روز قدس در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

در شهرستان های مختلف استان کهگیلویه وبویراحمد هم اکنون راهیپیمایی روز قدس با حضور پرشور و حماسی مردم آغاز شده و ندای آزادی قدی شریف را سر می دهند.

هم اکنون در شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد ندای" الله اکبر" طنین انداز شده و همه با هم پیر و جوان شعار " مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر می دهند تا به فراموش کاران و حامیان ظلم و استکبار تاریخ بگویند این شعارهای تمام نشدنی است.

امروز مردم ولایت مدار و ظلم ستیز کهگیلویه و بویراحمد با زبان روزه با لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پشتیبانی از امر ولی فقیه خود حماسه دیگری را از همبستگی جهانی امت اسلامی در تاریخ پر افتخار این مرز و بوم رقم زدند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر یاسوج از میدان هفتم تیر - خیابان آیت الله طالقانی - خیابان مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) - مصلای حضرت امام خمینی(ره) راس ساعت 11:00 صبح آغاز شده است.

راهپیمایی روز جهانی قدس در گچساران مسجد شهیدان - چهار راه شهید فراشبندی - خیابان 9 دی - مصلای حضرت امام خمینی(ره) - ساعت 11:00 صبح، دهدشت از مقابل فرمانداری به طرف مصلای نماز جمعه - ساعت   11:30 ، باشت از چهار راه کتاب به سمت مسجد النبی(ص) - ساعت 11:00 صبح، چرام از جلوی مصلای قدیم - بلوار شهید بهشتی - بلوار شهید مطهری- مصلای حضرت ابوطالب(ع) - ساعت 11:30  و لیکک از جلوی سپاه پاسداران به طرف مصلای نمازجمعه - ساعت 11:00 صبح برگزار می شود.

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر لنده را از جلوی سپاه پاسداران به طرف مصلای نمازجمعه و این راهپیمایی از ساعت 12 در این شهر شروع می شود.

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در سی سخت ساعت 11 صبح از فلکه الله به سمت مصلای نماز جمعه و در پاتاوه ساعت 12 ظهر از بخشداری به سمت مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) خواهد بود.

مسیر این راهپیمایی در شهر مارگون از گلزار شهید افتاده به طرف مصلی امام خمینی(ره)، در لوداب از بخشداری به طرف مسجد حضرت امیر المومنین (ع)  گراب و در چیتاب از میدان حضرت امام حسین(ع) - میدان بسیج - مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) ساعت 12 صبح است.

همچنین راهپیمایی روز قدس در بوستان از جلوی بخشداری تا مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) - ساعت 10:00 صبح، سراسیاب از جلوی بخشداری – گلزار شهدا - مسجد حضرت امام خمینی(ره) - ساعت 11:00 صبح، سوق از میدان حضرت امام خمینی(ره) - خیابان 17 شهریور - خیابان شهدا به طرف مصلی نمازجمعه - ساعت 11:30  و دیشموک از میدان شهداء (ورودی شهر) به سمت مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) راس ساعت 11:30 صبح انجام می شود.

راهپیمایی روز قدس در سرفاریاب بعد از نماز جمعه از مصلی نماز جمعه تا فلکه ورودی شهر برگزار می شود و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در قلعه رئیسی ساعت 11:30 صبح از فلکه امام حسین(ع) به سمت مصلای نماز جمعه، ممبی از جلوی بخشداری به سمت مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) ساعت 11:00 صبح و سپیدار از جلوی حوزه مقاومت حضرت امام رضا(ع) به طرف گلزار شهداء ساعت 11:00 صبح است.

راهپیمایی روز قدس در اهواز آغاز شد

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم روزه دار در اهواز آغاز شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در اهواز از مسجد آیت الله موسوی جزایری واقع در خیابان امام خمینی(ره) آغاز شد و تا چهارراه امام، چهار راه آبادان، اتوبان آیت الله بهبهانی و مصلای مهدیه امام خمینی(ره) ادامه دارد.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه اهواز با شعارهای الله اکبر، لااله الاالله، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل راهپیمایی روز قدس را آغاز کردند.

راهپیمایی روز قدس امسال رنگ و بوی دیگری دارد زیرا جای چندین تن از مردم انقلابی اهواز که در حادثه تروریستی حله به شهادت رسیدند خالی است.

همچنین شهادت شهید حمید قنادپور، شهید مصطفی رشیدپور و روحانی شهید محمد کیهانی در دفاع از حرم اهل بیت(ع) نیز رنگ و بوی راهپیمایی روز قدس اهواز را کربلایی کرد.

مردم اهواز همچنین یاد و خاطره شهید عزیزالله بهمنی که در حمله به کلانتری ناجا به شهادت رسید و شهید سید رضا ثابتی از شهدای حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی را گرامی می دارند.

قرار است آیت الله کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی روز جهانی قدس اهواز سخنرانی کند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در استان یزد آغاز شد

مردم ولایت مدار و مومن دارالعباده یزد بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

شروع مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در یزد، با قرائت دعای سمات و زیارت عاشورا توسط مداحان اهل بیت(ع) بود و پس از آن با ندای الله اکبر و تکبیر، مردم مسیر راهپیمایی را آغاز کردند.

پیش از آغاز مراسم، مردم یزد شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود سر می دادند و حمایت قاطع خود از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به ویژه غزه را اعلام کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در استان قزوین آغاز شد

 راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور دقایقی پیش در استان قزوین آغاز شد و مردم برای حمایت از مظلومان به خیابان ها آمده و شعار سر دادند.

پلاکاردها و پرچم های مختلفی در دست مردم ولایت مدار استان قزوین بوده که شعارهایی همچون "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" در آنها دیده می شود.

گزارش های میدانی حاکی از آن است که سیل حرکت روزه داران برای حضور در مسیرهای راهپیمایی همچنان ادامه دارد.

در راهپیمایی امروز زن و مرد، پیر و جوان، مسئولان و قشرهای مختلف مردم با شوری خاص و وصف ناپذیر حضور دارند تا به جهانیان بگویند مردم مظلوم جهان تنها نیستند.

مردم ولایتمدار استان خراسان جنوبی ندای رهایی قدس شریف را  لبیک گفتند

 سی و هشتمین تولد همبستگی مسلمانان جهان در دفاع از حق ملت مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آغاز شد.

امروز مردم مومن و روزه دار استان خراسان جنوبی همگام  و همراه با خیل عظیم مردم انقلابی و وفادار ایران اسلامی هم پای ملت های آزادی خواه جهان به یاری ملت مظلوم فلسطین آمده و با فریادهای «القدس لنا» بار دیگر وحدت خود در حمایت از جوشش انقلاب سنگ و دفاع مظلومانه مجاهدان بزرگ در مقابل 70 سال ظلم و اشغال و آدم کشی را به نمایش گذاشتند.

مراسم روز جهانی قدس  در بیرجند با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام رضایی امام جمعه بیرجند، بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی و خیل کثیر مردم انقلابی و همیشه در صحنه بیرجند آغاز شد.

مردم انقلابی استان خراسان جنوبی با لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پشتیبانی از امر ولی فقیه خود با زبان روزه حماسه همبستگی جهانی امت اسلامی را رقم زدند.

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان خراسان جنوبی از ساعتی پیش از شروع رسمی مراسم میزبان گام های مردان و زنانی بود که با فریادهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" تنفر از صهیونیست را جهانی کردند.

مراسم راهپیمایی روز قدس در خراسان جنوبی  امسال از میدان ابوذر بیرجند به سمت میدان قدس و میعادگاه نماز جمعه مسجد امام حسین (ع) آغاز شد.

این مسیر از ساعات ابتدایی صبح امروز شاهد حضور جمعیت پرشور راهپیمایانی است که با شکوه تر از هر سال به سمت میعادگاه نماز جمعه در حرکت هستند.

خروش انقلابی مردم روزه دار 62 شهر آذربایجان شرقی

 همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی با سردادن شعارهای ضدصهیونیستی و ضداستکباری و با حضور گسترده مردم روزه دار از دقایقی قبل آغاز شد.

در تبریز هم بر اساس خبرنگار تسنیم مستقر در جایگاه نخستین گروه از مردم به این جایگاه رسیده اند و با زبان روزه به فرمان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری علیه جنایات رژیم غاصب صهیونیستی فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل و آل سعود سر دادند.

مراسم جایگاه راهپیمایی از دقایقی دیگر در مقابل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) آغاز می شود و در نهایت سرلشکر صفوی مشاور عالی فرماندهی کل قوا به سخنرانی خواهد پرداخت.

گزارش های خبرنگاران تسنیم از خیابان های تبریز و شهرهای مختلف استان حاکی است مردم با حضور در خیابان های اصلی شهر و در مسیرهای از پیش تعیین شده در حال راهپیمایی به سمت مساجد و مصلاهای محل برگزاری نمازهای جمعه هستند.

بوشهری ها فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل را در ساحل خلیج فارس طنین انداز کردند

 همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم دارالحماسه بوشهر با حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن نمایش وحدت و همدلی، حقانیت مظلومان را فریاد زدنند.

مردم انقلابی، استکبارستیز و حامی مظلوم استان بوشهر با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس وحدت و همدلی، روحیه انقلابی گری، حق طلبی، بصیرت، بیداری و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند.

 راهپیمایان بوشهری در این راهپیمایی با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ضمن فریاد حقانیت مظلومان جهان، آزادی قدس شریف و  مظلومیت فلسطین را اولویت نخست جهان اسلام دانستند و نابودی اسرائیل غاصب را خواستار شدند.

مردم روزه دار بوشهری در زیر آفتاب سوزان این شهر راهپیمایی روز جهانی قدس را  از خیابان امام خمینی(ره) بوشهر آغاز  کردند و در مصلی جمعه تجمع می کنند.

جوانان و نوجوانان روزه دار بوشهری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس جلوه دیگری از اتحاد و همبستگی و ظلم ستیزی  به نمایش گذاشتند.

در راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر که امام جمعه و استاندار بوشهر و دیگر مسئولان و شخصیت ها پیشایش راهپیمایان در حرکت هستند با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر رژیم صهیونیستی، مرگ بر انگلیس و مرگ بر رژیم آل سعود و آل خلیفه مسیر راهپیمایی را طی می کنند.

راهپیمایان با شعارهای ولایت فقیه عزت ماست  - آبروی دین ودیانت ماست، جنایت اسرائیل، جنایت آمریکاست، این همه قتل و غارت، حمایت آمریکاست، امروز روز قدس و روز دین است - تجلّی قدرت مسلمین است، آل خلیفه آل شیطان بود - دشمن آزادی انسان بود، وهابی کودک کش - همدست اسرائیل است مسیر راهپیمایی را طی می کنند.

بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم  از شهرهای مختلف استان بوشهر، امروز مرزبانان دیرین خلیج فارس از دیلم و گناوه و بوشهر تا دشتی و دشتستان،از تنگستان تا دیر و کنگان و جم و عسلویه یکپارچه و متحد برای دفاع از آرمان قدس شریف به خیابان ها  آمدند.

در راهپیمایی روز جهانی قدس همه اقشار ،گروهها ،سازمان ها،نهادها،نیروهای نظامی و انتظامی،ائمه جمعه و جماعات، حوزویان، دانشگاهیان،فرهنگیان،دانش آموزان،اصناف و بازاریان برای همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و بیزاری از جنایتکاران به خیابان ها آمدند.

راهپیمایی روز جهانی قدس امروز در 36 شهر و  بیش از 100 روستاهای استان بوشهر برگزار شده است.

راهپیمایی روز جهانی قدس در استان کرمانشاه آغاز شد

مردم روزه دار استان کرمانشاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر حمایتشان را از مردم مظلوم فلسطین و انزجارشان را از سیاست های تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی نشان دادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور در 75 نقطه استان کرمانشاه نیز برگزار می شود اظهار داشت: پس از پایان مراسم نماز جمعه با امامت نماینده ولی فقیه در مرکز استان برپا می شود.

سروری افزود: روز جهانی قدس امسال در حالی از راه می رسد که رژیم غاصب اسرائیل با همدستی آل سعود بی رحمانه مردم مظلوم فلسطین و یمن را به خاک و خون می کشند​.

فرماندار کرمانشاه نیز با اشاره به اهمیت این روز اظهار داشت: این مراسم از ساعت 11 صبح امروز از مقابل مسجد معتضدی واقع در میدان انقلاب کرمانشاه آغاز شده و راهپیمایی تا مسجد جامع ادامه دارد و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی سخنران این مراسم است.

فضل الله رنجبر با اشاره به اینکه روز قدس روز تاریخی برای جهان اسلام است گفت: در این ایام شاهد شیطنت های جبهه استکبار جهانی وایادی آنها بوده ایم، به این دلیل راهپیمایی روز قدس در این برهه از زمان از حساسیت بالایی برخوردار است.

برای این روز اقدامات و محدودیت های ترافیکی نیز از سوی پلیس استان کرمانشاه اندیشیده شده است.

سرهنگ فضل الله شیری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، اظهار داشت: به منظور هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم از ساعت 9 صبح تا پایان مراسم در مسیرهای منتهی به مسجد جامع کرمانشاه محدودیتهای ترافیکی اعمال می شود.

شیری عنوان کرد: مسیرهای میدان آزادی به سمت مسجد جامع، میدان انقلاب به سمت مسجد جامع، خیابان افشار طوس به تقاطع مدرس، میدان غدیر به تقاطع مدرس، سه راه نواب به تقاطع مدرس و خیابان جلیلی به سمت خیابان مدرس روز جمعه دوم تیر ماه دارای محدودیت ترافیکی هستند.

وی با اشاره به مسیرهای جایگزین برای تردد همشهریان، بیان کرد: مسیرهای بلوار افشار طوس و خیابان شریعتی به عنوان مسیرهای جایگزین جهت رفت و آمد شهروندان پیش بینی شده است.

روز قدس روز مقابله مستضعفان با مستکبران، روز بیداری و اتحاد مسلمانان در برابر توطئه های مزدوران منطقه ای اسرائیل است.

امام خمینی(ره) روز قدس را روز اسلام می دانست. وقتی در 16 مرداد سال 58 امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز قدس» نامگذاری کردند اهمیت مبارزه با اسرائیل و پدیده شومی صهیونیست را به جهانیان نشان دادند.

راهپیمایی امسال روز قدس اهمیتی دوچندان دارد. از تروریست های تکفیری که در سوریه و عراق هزیمت آنها عیان شده و با تخریب مسجد النوری در موصل شکست خود را اعلام کردند تا ترقه بازی عناصر آنها در تهران اهمیت شرکت در این مراسم جهانی را دوچندان کرده است.

حماسه حضور در دیار "مرزدار و ولایت مدار" ایلام

 مردم مرزدار و ولایت مدار استان ایلام امروز و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با زبان روزه بار دیگر فریاد حمایت از مظلوم سر دادند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان های مختلف استان ایلام با شعارهای الله اکبر، لااله الاالله، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل راهپیمایی روز قدس را آغاز کردند.

این راهپیمایی که در شهرهای گرمسیری همچون شهرستان های دهلران و مهران زودتر آغاز شد در بقیه بخش ها و شهرها بر اساس برنامه ریزی برگزار می شود.

حضور باشکوه مردم روزه دار که در گرمای شدید در صفوف به هم پیوسته و با مشت های گره کرده یک بار دیگر عظمت خود را به نمایش گذاشتند دیدنی است.

مردم امروز هم آمدند تا هم به فرمان امام راحل لبیک بگویند و هم در تجدید میثاقی مجدد با رهبر معظم انقلاب اعلام کنند در برابر ظالمان ایستادگی خواهند کرد.

شکوه حضور کرمانی ها در گرمای شدید

 صبح امروز مردم کرمان همراه و همگام  با سایر آزادی خواهان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و در دفاع از مردم مظلوم فلسطین فریاد استکبارستیزی سر دادند.

مردم روزه دار کرمان با حضور خود در راهپیمایی روز قدس انزار خود را از اسرائیل و آمریکا نشان داده و با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "خامنه ای خمینی دیگر است"، "ای رهبر آزاده آماده ایم آماده" و ... حمایت خود را از مردم فلسطین نشان دادند.

به گزارش تسنیم، این مراسم راس ساعت 10 صبح از چهارراه توحید آغاز و تا مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان ادامه دارد.

سخنران ویژه مراسم امروز کرمان، حمیدرضا مقدم فر مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون فرهنگی مجمع جهانی بیداری اسلامی است.

اعلام انزجار مردم هرمزگان از صهیونیسم در کنار آب های خلیج فارس

 امروز فریادهای مردم خطه خلیج فارس از شرقی ترین تا غربی ترین و حتی در جزایر ایرانی خلیج فارس، با شعارهایی مانند«آمریکا، اسراییل این آخرین پیام است، سپاه اسلامیان آماده قیام است، مرگ بر آمریکا، قدس آزاد باید گردد، و غیره» انزجار خود از صهیونیسم و استکبار جهانی نشان دادند.

امروز شیعه و سنی با زبان روزه در گرمای بیش از  45 درجه سانتی گراد و رطوبت بیش از 50 درصد در شهرها و جزایر استان هرمزگان بار دیگر آمده اند تا ندای وحدت و همدلی را برای آزادی قدس شریف سر دهند.

مشت های گره شده مردم خونگرم جای جای هرمزگان که با زبان روزه بار دیگر ندای اسلام و حمایت از مسلمانان سر دادند، نشان از عشق و ارادت آنها به قدس به عنوان اولین قبله مسلمانان دارد.

شرکت کنندگان دراین راهپیمایی بار دیگر جنایت اخیر اسراییل را محکوم کرده واز سازمان های حقوق بشر وملت های آزاده جهان خواستند این جنایت را محکوم کنند و همچنین همبستگی خود را نسبت به ملت در بند فلسطین را اعلام کردند.حضور خانواد های شهدا، جانبازان و ایثارگران،افراد مسن، کودکان وزنان که با زبان روزه آمده بودند تا حمایت خود را از مردم غزه ابراز کنند بسیار مشهود بود.

مردم روزه دار شیعه واهل سنت بندرعباس نیز درحالی که درگرمای سوزان وطاقت فرسا این مسیر را طی می کردند شعار مرگ بر آمریکا ومرگ براسراییل و مسلمانان به پاخیزید که فلسطین پاره تن جهان اسلام در محاصره است تا محل برگزاری نماز جمعه ادامه دادند.

گفتنی است،  پایان مسیرهای امروز راهپیمایی بندرعباس مرکز استان هرمزگان با قرائت قطعنامه سراسری به نماز جمعه در گلزار شهدای این شهر ختم شد.

آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان خراسان شمالی

 مردم استان خراسان شمالی این بار پرشورتر از سال های قبل با حضور در حماسه راهپیمایی روز قدس با مشت های گره کرده پاسخ کوبنده به دشمنان ملت ایران و همه ملت های آزادی خواه جهان دادند.

مردم 8 شهرستان خراسان شمالی به همراه شهرهای دیگر این استان با حضور در خیابان های مرکزی از مرد و جوان، کودک و خردسال و میان سال و کهنسال با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، فریاد هر بسیجی مرگ بر صهیونیسم بین الملل خشم و انزجار خود را نشان دادند.

در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی نیز راهپیمایی روز قدس از میدان شهید به سمت مصلا امام خمینی(ره) آغاز شد و  فریاد انزجار مردم از دشمنان اسلام در جای جای شهر طنین انداز است.

قرار است حجت الاسلام والمسلمین فرزانه، رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی به عنوان سخنران راهپیمایی روز قدس در مصلا امام خمینی (ره) بجنورد ایراد سخنرانی کند.

فریاد "الله اکبر" در شهرستان کاشان طنین انداز شد

مردم کاشان از ساعات اولیه صبح امروز در مسیر راهپیمایی در کاشان حضور پیدا کردند و قبل از شروع مراسم راهپیمایی نیز در سالن شهدای بسیج کاشان اجتماع کردند و به سخنران معاون فرهنگی قدس سپاه، سردار مختص آبادی گوش فرا دادند.

قرائت کلام الله مجید نخستین برنامه درنظرگرفته شده بود و محسن افشاری، مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) قبل از سخنرانی سردار مختص آبادی، معاون فرهنگی قدس سپاه در مورد فلسطین، فلسطینیان و مظلومیت مسلمانان اشعاری را قرائت کرد و تمام حضار را به فیض رساند.

سرهنگ عمومهدی در حاشیه راهپیمایی امروز قدس در کاشان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: روز قدس روز مبارزه تمامی مستضعفین عالم بر علیه مستکبران عالم است و مصداق آن مسلمانان دنیا و به ویژه مسلمانان غزه و فلسطین در مقابل اسرائیل جنایتکار است که حدود 70 سال مسلمانان را از کاشانه خود بیرون کرده است.

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه با بیرون کردن مسلمانان فاسطین و غزه از کاشانه و خانه خود به گمان خود حاکمیتی تشکیل دادند که این حاکمیت از اساس نامشروع است، افزود: حضور مسلمان ها و فریاد کشیدن بر سر اسرائیل و آمریکا در این روز نماد استکبار ستیزی در مقابل مستکبران عالم است.

عمومهدی با بیان اینکه این روز آنقدر باید تداوم داشته باشد که تا شاهد روزی باشیم که اسرائیل به طور مطلق و کامل از صحنه روزگار محو بشود و با حضور مردم و شعار دادن آن ها و ادامه دادن این راه محقق می شود، خاطرنشان کرد: ما در ایران به واسطه اینکه حضرت امام خمینی (ره) جمعه آخر ماه رمضان را به عنوان روز قدس اعلام کردند همه مردم ایران در صحنه حضور پیدا می کنند.

وی ضمن اشاره به پرتاب موشک توسط سپاه به مواضع داعش در دیرالزور سوریه تصریح کرد: اثر حضور مردم در این راهپیمایی ها در قلب دشمن به مراتب جدی تر از آن موشک های پرتاب شده است و لذا باید این راه را قدر دانسته تا اسرائیل نابود شود و حضور مردم و شعار دادن آن ها و ایستادگی به پای انقلاب ایجاد امنیت می کند.

حمیدرضا مومنیان، معاون استاندار اصفهان و فرماندار کاشان نیز در حاشیه این تظاهرات در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: روز قدس یکی از روزهای باشکوه در نظام جمهوری اسلامی و مظهر انسجام و وحدت مردم در درفاع از نظام و مبارزه با استکبار است و این تظاهرات با پاسخ کوبنده سپاه پس از عملیات تروریستی در تهران بود که بر شکوه حضور مردم افزود.

حسین حیدریان، رئیس شورای شهر کاشان نیز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: روز جهانی قدس با ابتکار حضرت امام خمینی (ره) در نظام جمهوری اسلامی خورده و عامل وحدت در نظام جمهوری اسلامی شده است و چشم انداز بنیان گذار جمهوری اسلامی به بار نشسته و مسلمانان را برای مبارزه با مستکبران آماده کرده و امید است این راهپیمایی را در بیت المقدس برگزار کنیم.

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در استان کردستان آغاز شد

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در استان کردستان آغاز شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در سنندج از  میدان آزادی به سمت خیابان فردوسی، میدان انقلاب، خیابان امام خمینی(ره)، سه راه حبیبی برگزار شده و پس از آن نماز مقدس جمعه در مسجد جامع برپا می شود.

گزارشات میدانی حاکی از این است که تمام مسیرهای منتهی به سه راه حبیبی مملو از جمعیت بوده و مردم متدین، انقلابی و همیشه در صحنه اعم از شیعه و سنی این شهر همراه با تمام ایران فریاد رهایی قدس و برائت از اسرائیل سر داده اند.

پلاکاردهای مختلفی در دست مردم سنندج بوده که شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در آنها دیده می شود و با حضور باشکوه خود"وحدت، برادری و یکدلی مسلمانان شیعه و سنی در کردستان" را به رخ استکبار و یاوه گویان می کشاندند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :