Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 213347
تاریخ انتشار : 20 تیر 1396 11:27
تعداد بازدید : 257

بزرگ ترین مرکز رشد پویانمایی در ایران راه اندازی شد

با حضور سورنا ستاری به عنوان بزرگ ترین مرکز رشد پویانمایی و بازی ایران افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ شرکت دانش بنیان رایمون مدیا با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به عنوان بزرگ ترین مرکز رشد پویانمایی و بازی ایران افتتاح شد.
این مجموعه آماده ارائه خدمت به خلاقان، تولیدکنندگان و استعدادهای جوان در این حوزه است. 

شرکت رایمون مدیا بزرگ ترین مرکز یکپارچه ارائه دهنده خدمات و همچنین تولید پویانمایی، بازی و جلوه های ویژه دیجیتال در ایران است. 

این مرکز با در اختیار داشتن فضایی به وسعت هزار متر مربع در شرق تهران، توانایی خدمت دهی به بیش از ۲۵۰ متخصص را دارد. 

این مجموعه با داشتن فناوری های پیشرفته و موقعیت بسیار مناسب آماده خدمت دهی به فعالان حوزه پویانمایی بازی های رایانه ای و جلوه های ویژه دیجیتال است. 

این مرکز رشد (رایمون مدیا) همواره تلاش کرده است تا پشتوانه ها و تجهیزات فنی خود را به گونه ای شایسته و طبق فناوری های نوین دنیا برای خلق آثار با کیفیت و ماندگار تجهیز کند. 

اتاق فکر، قسمت طراحی و مدیریت طرح، استودیوهای مجهز، اتاق های تدوین، بخش های نظارت بر طرح، استودیوی صداگذاری، صدابرداری و دوبله پویانمایی و امکان نمایش آزمایشی اثر در سینمای ۱۰۰ نفره از جمله امکانات این مرکز رشد است که آن را به یکی از توانمندترین گروه های این صنعت تبدیل می کند. 

این مرکز رشد در حوزه خدمات اجرایی امکاناتی، چون نظارت بر تولید و ارتقای سطح تولیدات در تمامی زمینه های فنی و هنری ارائه خدمات ابری برای نظارت بر روند تولید بر بستر IP و قابلیت ثبت ملی ایده ها و آثار تولیدی را دارد. 

در مرکز رشد رایمون مدیا آکادمی هنرهای دیجیتال با تمامی امکانات مربوطه برای ارتقای سطح علمی، امکانات جانبی همچون کتابخانه مرجع، اتاق های طوفان فکری، اتاق استوری برد، برگزاری کارگاه با حضور استادان و کشف و پرورش استعدادهای بالقوه در زمینه پویانمایی و بازی صورت می گیرد. 

همچنین این مرکز با همکاری علمی با دانشگاه ها و مراکز تخصصی و کارآفرینی برای فعالان صنعت پویانمایی و جلوه های بصری تلاش کرده در زمینه توسعه بازار و ارتباط بین صنعت و دانشگاه نقش ایفا کند.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :